برترین و پرفروش ترین محصولات

 قابلیتهای اپلیکیشن جامع آموزش زبان دلفین (مخصوص اندروید)

شامل زبانهای مختلف از جمله : انگلیسی ، آلمانی، فرانسوی (در حال تکمیل) امکان دانلود، نصب و استفاده از محصولات آموزشی متنوع از زبانهای مختلف. با قابلیت هایلات هوشمند، متن ها را همراه با صوت آنها به راحتی و بدون سردرگمی مطالعه کنید.  پشتیبانی قوی و بروزرسانی های متعدد همراه با دو اپلیکیشن مجزا دیکشنری و جعبه لایتنر نمایش دیکشنری (انگلیسی به فارسی، انگلیسی به انگلیسی) با زدن روی هر کلمه و امکانات بی شمار دیگر… برای اطلاعات بیشتر و نصب رایگان این اپلیکیشن بر روی دکمه زیر کلیک کنید : هم اکنون رایگان نصب کنید

آموزش مقدماتی انگلیسی


 

 

آموزش انگلیسی اندرویدpack-kamel pack-film آموزش مکالمه انگلیسی به فارسی

 

text
sticky-head-tests sticky-head-kudakan
teofl pack-kudakan
ielts  
telegram-german telegram-story

کامل ترین نرم افزار تمرین لغات مناسب برای سطوح B1 , B2 – دلفین

توسط | مرداد ۲۱, ۱۳۹۷

مجموعه تمرین لغت های ضروری آلمانی

همه ما می دانیم که برای یادگیری هر زبانی، قبل از شروع هر چیزی، باید دایره لغات آن زبان را تقویت کنیم. با تقویت دایره واژگان به راحتی می توانیم دیگر مهارت ها را نیز تقویت کرده و به راحتی پیشرفت کنیم. اغلب زبان آموزان برای یادگیری لغات، به سراغ دیکشنری ها و یا کتاب هایی می روند که لغات همراه با معنی در آنها موجود می باشد. که البته کتاب همه جا در دسترس نخواهد بود و نمی توان از آن در هر مکان یا زمانی استفاده کرد. اما سایت Languagedownload.ir مانند همیشه قصد دارد یک روش متفاوت و بی نظیر را به شما معرفی کند، که در رسیدن به اهداف شما عزیزان بسیار کارساز و موثر خواهد بود.

همانطور که می دانید؛ نرم افزار دلفین، یکی از بهترین و کامل ترین نرم افزار های آموزش زبان های مختلف (انگلیسی، آلمانی، فرانسوی) می باشد که روز به روز در حال پیشرفت و محصولات کاربردی را برای یادگیری سریع زبان آموزان ارائه می دهد. این بار با تولید نرم افزار تمرین لغات آلمانی ویژه سطوح B1 , B2، بار دیگر در راستای کمک به زبان آموزان در یادگیری زبان آلمانی درخشید. بعد از اینکه مجموعه های پرطرفدار یادگیری لغات، در سه سطح A2، A1 و B1 (برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید) را خدمت زبان آموزان ارائه دادیم، نرم افزار دلفین برای کامل تر کردن مجموعه لغات این مجموعه فعلی را در اختیار شما عزیزان قرار داد تا دیگر جایی برای ابهام یا درماندگی در یادگیری لغات در ۴ سطوح (A1 , A2 , B1, B2) باقی نماند.

در این پست قصد داریم نرم افزار بی نظیر دلفین را که ویژه دستگاه های اندرویدی می باشد را به شما معرفی کنیم و همچنین ویژگی و کاربرد محصول جدید را برای زبان آموزان توضیح دهیم:

هم اکنون رایگان نصب کنید

ویژه سطوح A1 – A2 – B1 – B2:

این نرم افزار شامل  بیش از ۴۰۰ تمرین برای ۴۰۰۰ لغت پایه ای و اساسی زبان آلمانی می باشد. زبان آموازانی که در سطح های B1 و B2 هستند، می توانند برای یادگیری بهتر و سنجیدن میزان یادگیری خود و همچنین اطمینان حاصل کردن از میزان سطح از این محصول بی نظیر استفاده کرده و خود را برای امتحان و یا اقامت آماده نمایند. (در کنار این مجموعه، مجموعه کامل لغات سطح B1 دلفین به شدت توصیه می شود.)

 

 

تمرینات جذاب و پرکاربرد!

یکی از ویژگی های بارز نرم افزار دلفین این است که کاربر یا زبان آموز احساس خستگی نخواهد کرد. انجام تمرینات علاوه بر اینکه برای زبان آموز لذت بخش خواهد بود، بلکه بار آموزشی بسیار بالایی نیز خواهد داشت. اغلب جملاتی که در این نرم افزار استفاده شده است، در مکالمات روزمره آلمانی نیز کاربرد خواهد داشت. همراه با انجام تمرینات با نحوه کاربرد صحیح واژگان آلمانی نیز آشنا خواهید شد. این نرم افزار دارای تمرینات، به سبک های مختلف (جای خالی، گزینه ای ، جدول، تصاویر  و …..) می باشد که زبان آموز را برای انجام آنها مشتاق تر خواهد کرد.

همچنین برای پاسخ به تمرینات، کافی است تنها با یک کلیک، پاسخ صحیح تمرینات خود را نیز بیابید. اما همانطور که می دانید، کتاب این قابلیت را ندارد و باید برای مشاهده پاسخ صحیح به انتهای کتاب مراجعه کرده و بعد از کلی جستجو پاسخ مورد نظر را بیابید!

یادگیری لغات زبان آلمانی

 

 

تمرینات آلمانی همیشه در دسترس!

نرم افزار بی نظیر دلفین تنها برای دستگاه های اندرویدی قابل استفاده می باشد. شما می توانید از این نرم افزار بر روی موبایل و یا تبلت خود که دارای سیستم عامل اندروید می باشند، استفاده نمایید. نرم افزار دلفین را می توانید در هر زمان و یا مکانی ( مترو، تاکسی، در پارک و حتی سفر… ) اجرا کرده و از انجام تمرینات و کار با این نرم افزار متفاوت لذت ببرید.

تمرین لغات در نرم افزار دلفین

 

 

یادگیری لغات به صورت دسته بندی شده طبق موضوع!

در نرم افزار دلفین لغات (۴۰۰۰ واژه) در قالب بیست موضوع دسته بندی شده اند که زبان آموزان و یا کاربران عزیز می توانند به راحتی طبق موضوع مورد نظر، تمرینات لغات خود را پیدا کرده و آنها را انجام دهند. همچنین تمرین لغات به صورت دسته بندی شده، یادگیری زبان آموز را هدفمند و پایدارتر خواهد کرد.

آموزش واژگان آلمانی

 

 

منبع مفید و معتبر!

یکی از مهم ترین اساس های انتخاب یک مجموعه یا محصول برای یادگیری زبان، قطعا منبع معتبر آن مجموعه خواهد بود. کاربر یا زبان آموزی که قصد دارد زبانی را فراگیرد، قطعا باید وقت و هزینه زیادی را صرف یادگیری کند. پس حق اوست که از معتبر بودن منبع و مفید بودن مجموعه اطمینان حاصل نماید.

در تولید این نرم افزار بی نظیر از بهترین کتاب موسسه لانگنشایت (Langenscheidt) استفاده شده است. این موسسه به همراه موسسات هوبر، کرنلسن و پونس بی شک بهترین موسسات تولید منابع آموزشی در کشور آلمان می باشند. پس به جرات و با افتخار، این اطمینان را به زبان آموزان می دهیم که با کمترین زمان ممکن، بیشترین نتیجه را خواهید گرفت.

نرم افزار تمرین کلمات آلمانی

 

 

هماهنگی نرم افزار تمرین لغات با دیکشنری دلفین!

یکی دیگر از ویژگی های بسیار کارآمد نرم افزار تمرین لغات دلفین، هماهنگی آن با دیکشنری دلفین می باشند. زبان آموزانی که قبلا دیکشنری دلفین را بر روی دستگاه خود نصب نموده اند این امکان را دارند که با نصب نرم افزار تمرین لغات، تنها با لمس هر واژه، معنی آن را به سرعت و همانجا بر روی دیکشنری دلفین مشاهده نمایند!

بدین ترتیب لازم نیست برای یافتن معنی هر واژه ای که نمی دانید به دیکشنری رجوع کرده و آن را سرچ نمایید! بلکه تنها با لمس آن واژه به راحتی به صفحه مربوط به معنی آن کلمه در دیکشنری انتفال خواهید یافت! البته این ویژگی فقط در مورد فعل ها به صورت مصدری و اسامی به صورت مفرد و صفات به صورت ریشه ای (بدون صرف) قابل استفاده می باشد. اما اگر کمی با نرم افزار کار کنید، متوجه خواهید شد که غالب کلماتی که در تمرینات هدف یادگیری زبان آموز می باشند به صورت مصدری و بدون تغییر می باشند. بنابراین وجود این ویژگی با همین محدودیت می تواند بسیار بسیار برای زبان آموزان کارآمد باشد.

نرم افزار تقویت واژگان آلمانی

 

 

راهنمای نصب و استفاده (زمان : کمتر از پنج دقیقه)

مرحله اول

ابتدا فایل اپلیکیشن دلفین را از سایت زیر دانلود کنید و بر روی گوشی خود نصب کنید

برای مراجعه به سایت دلفین اینجا را کلیک کنید dolphinapp.ir

هم اکنون رایگان نصب کنید

 

توجه : در صورتی که در هنگام نصب به مشکل برخوردید، وارد بخش تنظیمات امنیتی (در Settings و بخش Security) گوشی خود بشوید و گزینه “Unknown sources” یا “منبع ناشناس” را تیک بزنید.

مرحله دوم

ابتدا بر روی دکمه + بزنید و سپس زبان آلمانی را انتخاب کنید. پس از آن می توانید تمام مجموعه های آلمانی را ببینید. مجموعه لغات آلمانی را انتخاب کنید و نصب کنید. مراحل به صورت تصویری در زیر نمایش داده شده اند.

بهترین نرم افزار آموزش لغات آلمانی

 

کامل ترین نرم افزار تمرین لغات آلمانی

 

یادگیری لغات آلمانی سریع و آسان

 

هم اکنون رایگان نصب کنید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *