برترین و پرفروش ترین محصولات

 قابلیتهای اپلیکیشن جامع آموزش زبان دلفین (مخصوص اندروید)

شامل زبانهای مختلف از جمله : انگلیسی ، آلمانی، فرانسوی (در حال تکمیل) امکان دانلود، نصب و استفاده از محصولات آموزشی متنوع از زبانهای مختلف. با قابلیت هایلات هوشمند، متن ها را همراه با صوت آنها به راحتی و بدون سردرگمی مطالعه کنید.  پشتیبانی قوی و بروزرسانی های متعدد همراه با دو اپلیکیشن مجزا دیکشنری و جعبه لایتنر نمایش دیکشنری (انگلیسی به فارسی، انگلیسی به انگلیسی) با زدن روی هر کلمه و امکانات بی شمار دیگر… برای اطلاعات بیشتر و نصب رایگان این اپلیکیشن بر روی دکمه زیر کلیک کنید : هم اکنون رایگان نصب کنید

آموزش مقدماتی انگلیسی


 

 

آموزش انگلیسی اندرویدpack-kamel pack-film آموزش مکالمه انگلیسی به فارسی

 

text
sticky-head-tests sticky-head-kudakan
teofl pack-kudakan
ielts  
telegram-german telegram-story

دانلود کتاب های Tactics for Listening (ویرایش سوم)

توسط | شهریور ۸, ۱۳۹۴

دانلود کتاب های Tactics for Listening (ویرایش سوم)

مجموعه Tactics for Listening، یکی از بهترین مجموعه های آموزش و تقویت مهارت شنیداری زبان انگلیسی می باشد. این مجموعه دارای ۳ سطح کامل و ویرایش سوم این مجموعه می باشد که قبلا ویرایش دوم این مجموعه را جهت دانلود بر روی سایت، برای شما عزیزان قرار دادیم. دروس مجموعه فوق شامل موضوعاتی می باشند که تمامی مباحثی که ما در طی روز با آنها سروکار داریم را برای شما زبان آموزان عزیز عنوان کرده است.با این مجموعه علاوه بر تقویت مهارت لیسنینگ (Listening)، مهارت اسپیکینگ (Speaking) خود را نیز می توانید تقویت کنید. به صورتی که بعد از اتمام آموزش شما به راحتی می توانید همراه با لهجه امریکن صحبت کنید و به خوبی مکالمه برقرار کنید. زیرا این مجموعه بر لحن کلام و طرز تلفظ و همچنین لهجه شما نیز تاثیر بسزایی دارد. با تقویت مهارت شنیدن انگلیسی، کمک بزرگی به بهتر یادگیری مهارت مکالمه خود کرده اید.

خرید مجموعه  Tactics for Listening
زبان و لهجه انگلیسی – امریکن
توضیحات دارای ۳ سطح آموزشی – انتشارات آکسفورد – ویرایش دوم و سوم – کیفیت صدای بالا
سطح مقدماتی و متوسط و پیشرفته
فرمت فایلها کتاب الکترونیکی PDF – فایل های صوتی MP3
تعداد دی وی دی 1 DVD
قیمت ۹۵۰۰ تومان
خرید پستی 

پیشنهادات ویژه  

top-table

souti

این مجموعه دارای فایل های PDF و MP3 می باشد که یکی از ویژگی های خوب این مجموعه کیفیت بالای صدای آن می باشد. مجموعه فوق دارای Student Book – Teacher's Book – می باشد که روش آموزش این مجموعه به این صورت می باشد: سوالاتی که در پی دی اف این مجموعه وجود دارد و شما باید به آنها پاسخ دهید، تنها با گوش دادن به فایل صوتی صورت می گیرد. به طوری که بعد از شنیدن فایل صوتی می توانید به سوالات به راحتی پاسخ دهید. این مجموعه دارای متن مکالمات فایل های صوتی می باشد که در انتهای کتاب قرار دارد. تمام فایل های MP3 این مجموعه، در فایل PDF جداگانه ای دارای متن می باشد که با برخورد به مشکل و متوجه نشدن فایل صوتی، به Audioscript می توانید رجوع کنید.

در انتهای کتاب آزمون هایی وجود دارد که زبان آموزان می توانند میزان یادگیری خود را ارزیابی کنند. اگر قصد دارید مهارت شنیداری خود را به خوبی تقویت کنید، باید فایل های صوتی زیادی را گوش دهید. هرچقدر بیشتر گوش دهید و تمرینات مربوط به آن را انجام دهید، موفق تر خواهید بود. زیرا مهارت شنیداری یکی از مهارت هایی است که به تمرین و تکرار زیادی نیاز دارد. یکی از ویژگی های خوب یادگیری مهارت شنیداری این است که شما در هر مکان و زمانی که قرار دارید، می توانید تنها موبایل و هنذفری خود را همراه داشته باشید و این مهارت را در طول روز تقویت کنید.

همچنین این مجموعه دارای پاسخنامه و کتاب تستی نیز می باشد. پاسخ تمامی تمرین های موجود در این مجموعه، در Teacher's Book می باشند و کتاب تستی که برای شما فراهم شده است نیز برای پیشرفت در سطح یادگیری بسیار مفید و موثر می باشد. یادگیری مهارت شنیداری همراه با متن، بسیار سریع تر از مجموعه ای است که تنها دارای فایل صوتی است. زیرا وقتی می شنوید و همزمان متن مربوطه را می بینید، تمامی مطالبی که از این دو طریق دریافت کردید، در ذهن شما باقی می ماند و به تدریج سطح شما در این زمینه افزایش خواهد یافت. برای یادگیری اولیه و پیشرفت چشمگیر در این مهارت بهتر است آموزش همراه با کتاب باشد. این مجموعه برای تمامی سطوح (مقدماتی – متوسط – پیشرفته) مناسب می باشد، زیرا دارای سطح های مختلف می باشد. این مجموعه از انتشارات معروف Oxford و دارای لهجه امریکن (American) می باشد.

Tactics for Listening Third Edition is an activity-rich listening course with proven success in building skills in listening and conversation. Now with Tactics for Testing, it provides plenty of practice in testing and exam techniques. The result is confident listeners – and exam success.This three-level American English listening course uses short chunks and practical, relevant activities to engage and motivate students.

Welcome to the Tactics for Listening, Third Edition Audio Download Center. This premium content, available to you as a valued user, allows you to access and download audio files for each Listening 3, Pronunciation, and Dictation activity in the Student Book. It also features the entire audio program for Tactics for Testing. Additional audio files for Listening 1 and Listening 2 may be found on the Class Audio CDs.

 

دانلود

رمز عبور برای تمام فایلها languagedownload.ir می باشد.

تصاویری از مجموعه:

یادگیری مهارت شنیداری همراه با لهجه امریکن

دانلود آموزش شنیداری زبان انگلیسی

تقویت گوش دادن زبان انگلیسی

تقویت مهارت لیسنینگ زبان انگلیسی

آموزش زبان انگلیسی با شنیدن

آموزش مهارت شنیداری زبان انگلیسی از ابتدا

2 thoughts on “دانلود کتاب های Tactics for Listening (ویرایش سوم)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *