برترین و پرفروش ترین محصولات

 قابلیتهای اپلیکیشن جامع آموزش زبان دلفین (مخصوص اندروید)

شامل زبانهای مختلف از جمله : انگلیسی ، آلمانی، فرانسوی (در حال تکمیل) امکان دانلود، نصب و استفاده از محصولات آموزشی متنوع از زبانهای مختلف. با قابلیت هایلات هوشمند، متن ها را همراه با صوت آنها به راحتی و بدون سردرگمی مطالعه کنید.  پشتیبانی قوی و بروزرسانی های متعدد همراه با دو اپلیکیشن مجزا دیکشنری و جعبه لایتنر نمایش دیکشنری (انگلیسی به فارسی، انگلیسی به انگلیسی) با زدن روی هر کلمه و امکانات بی شمار دیگر… برای اطلاعات بیشتر و نصب رایگان این اپلیکیشن بر روی دکمه زیر کلیک کنید : هم اکنون رایگان نصب کنید

آموزش مقدماتی انگلیسی


 

 

آموزش انگلیسی اندرویدpack-kamel pack-film آموزش مکالمه انگلیسی به فارسی

 

text
sticky-head-tests sticky-head-kudakan
teofl pack-kudakan
ielts  
telegram-german telegram-story

دانلود نرم افزار آزمون آیلتس British Council IELTS

توسط | شهریور ۲۷, ۱۳۹۴

آزمون آزمایشی آیلتس

نرم افزار British Council IELTS، یکی از منابع جامع آیلتس می باشد که هر ۴ مهارت اصلی (Reading – Writing – Speaking – Listening) زبان انگلیسی را تقویت می کند. علاوه بر تقویت ۴ مهارت اصلی زبان انگلیسی، دایره لغات را نیز تقویت می کند که لغات در یادگیری تمامی مهارت ها نقش موثری دارد. برای آموزش و تقویت مهارت های آزمون ها همیشه نرم افزار بهتر از دیگر فایل ها می باشد. زیرا قابلیت اینتراکتیو نرم افزار، به زبان آموزان این اجازه را می دهد که به طور تعاملی تمرینات را انجام داده و همان لحظه از درستی یا نادرستی پاسخ های خود مطلع شوند. همانطور که قبلا هم گفته شد؛ این مجموعه یکی از کامل ترین نرم افزارهای آموزش و آمادگی برای آزمون آیلتس می باشد.

خرید نرم افزار آزمون آیلتس British Council IELTS
زبان و لهجه انگلیسی – بریتیش
سطح متوسط و پیشرفته
توضیحات کامل ترین نرم افزار جهت آمادگی آزمون آیلتس
فرمت فایلها نرم افزار
تعداد دی وی دی 1 DVD
قیمت ۹۵۰۰ تومان
خرید پستی 

پیشنهادات ویژه  

top-table

pack-talafoz

این مجموعه دارای ۱۲ موضوع و مبحث متنوع می باشد که هرکدام از این ۱۲ موضوع را همراه با فایل های صوتی، متنی و ویدیویی جهت تقویت مهارت های آزمون آیلتس برای شما زبان آموزان عزیز مطرح می کند. تمامی موضوعات و مباحثی که این نرم افزار داراست؛ علاوه بر جذابیت، دارای موضوعات اصلی و پرکاربرد نیز می باشد. این مجموعه برای تمامی افرادی که قصد شرکت در آزمون آیلتس را دارند، مناسب می باشد. آزمون آیلتس یکی از معتبرترین آزمون های زبان انگلیسی در دنیا می باشد. افرادی که قصد شرکت در این آزمون را دارند، باید با زبان انگلیسی آشناییت داشته و تقریبا دانش انگلیسی را در سطح متوسط داشته باشند. به همین دلیل این مجموعه برای زبان آموزانی که در سطح متوسط و پیشرفته قرار دارند، بسیار مناسب می باشد. آزمون آیلتس یک آزمون بریتانیایی می باشد، به همین دلیل هم این مجموعه دارای لهجه بریتیش (British) می باشد.

IELTS is the International English Language Testing System. It is the world's most popular English language test for higher education and global migration, with over 2 million IELTS tests taken in the last year. The British Council offers IELTS tests and preparation courses in our centres throughout the world.

Taking IELTS opens doors – it can help you live, study and work around the world. More than 9000 organisations worldwide accept IELTS, including government, academic and employment institutions. In fact, IELTS is the only English language test accepted for immigration purposes by all countries that require one.

The IELTS test is designed to help you use English in your new life abroad. In less than three hours, it will assess all of your English skills: listening, reading, writing and speaking.

 

دانلود

رمز عبور برای تمام فایلها languagedownload.ir می باشد.

تصاویری از مجموعه:

آزمون آیلتس آنلاین

آزمون اسپیکینگ آیلتس

آزمون اینترنتی آیلتس

تقویت مهارت های آزمون آیلتس به صورت خودآموز

تقویت مهارت های آیلتس از ابتدا

لغات ضروری آیاتس

منابع آیلتس آکادمیک

 

2 thoughts on “دانلود نرم افزار آزمون آیلتس British Council IELTS

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *