برترین و پرفروش ترین محصولات

 قابلیتهای اپلیکیشن جامع آموزش زبان دلفین (مخصوص اندروید)

شامل زبانهای مختلف از جمله : انگلیسی ، آلمانی، فرانسوی (در حال تکمیل) امکان دانلود، نصب و استفاده از محصولات آموزشی متنوع از زبانهای مختلف. با قابلیت هایلات هوشمند، متن ها را همراه با صوت آنها به راحتی و بدون سردرگمی مطالعه کنید.  پشتیبانی قوی و بروزرسانی های متعدد همراه با دو اپلیکیشن مجزا دیکشنری و جعبه لایتنر نمایش دیکشنری (انگلیسی به فارسی، انگلیسی به انگلیسی) با زدن روی هر کلمه و امکانات بی شمار دیگر… برای اطلاعات بیشتر و نصب رایگان این اپلیکیشن بر روی دکمه زیر کلیک کنید : هم اکنون رایگان نصب کنید

آموزش مقدماتی انگلیسی


 

 

آموزش انگلیسی اندرویدpack-kamel pack-film آموزش مکالمه انگلیسی به فارسی

 

text
sticky-head-tests sticky-head-kudakan
teofl pack-kudakan
ielts  
telegram-german telegram-story

دانلود مجموعه آموزش زبان انگلیسی Play Time به کودکان

توسط | آبان ۳۰, ۱۳۹۴

آموزش حروف انگلیسی به خردسالان

مجموعه آموزشی Play Time، یکی از مجموعه های خوب آموزش زبان انگلیسی به خردسالان است. این مجموعه در قالب ۳ سطح آموزشی (Starter – A – B) برای کودکان شما فراهم شده است. این مجموعه زبان انگلیسی را از پایه به کودکان شما آموزش می دهد، به صورتی که کودک از ابتدا متوجه تمامی مطالب گردد و زبان انگلیسی را به راحتی و با صرف زمان کمتر بیاموزد. همانطور که در پست های قبلی کودکان نیز گفته شد؛ این مجموعه های آموزشی کودکان، کمک بزرگی به والدین می کند. کودکان می توانند تمامی مطالب و نکاتی که والدین قرار است به آنها بیاموزد را، از طریق همین مجموعه آموزشی یاد بگیرند. و همچنین اغلب کودکان نسبت به پیرامون و اطراف خود کنجکاو هستند که همراه با مجموعه فوق به تمامی سوالات آنها پاسخ داده می شود.

خرید مجموعه Play Time ویژه کودکان
زبان و لهجه انگلیسی
توضیحات در قالب ۳ سطح آموزشی – دارای فلش کارت
سطح کودکان
فرمت فایلها ویدیویی – کتاب الکترونیکی PDF – فایل های صوتی MP3
تعداد دی وی دی 3 DVD
قیمت ۲۰۵۰۰ تومان
خرید پستی 

پیشنهادات ویژه  

top-table

pack-kudakan

مجموعه فوق دارای فایل های ویدیویی، PDF و MP3 می باشد. فایل ویدیویی این مجموعه دارای گزینه های انتخابی متنوع و مختلفی است که کودک می تواند یکی از آن گزینه ها را به دلخواه خود انتخاب کرده و آن را مشاهده نماید. این گزینه ها شامل: داستان، شعر و ترانه، آموزش لغات و فیلم می باشد. هر ۳ سطح این مجموعه دارای ۶ درس می باشد که در مجموع، این مجموعه آموزشی دارای ۱۸ قسمت مختلف آموزشی است.

همچنین این مجموعه علاوه بر فایل های گفته شده، دارای فلش کارت نیز می باشد، که آموزش اعداد، رنگ ها، آلات موسیقی، اعضای بدن و … را شامل می شود. موضوعاتی که در فلش کارت ها آموزش داده می شود، اغلب کودکان را به خود علاقه مند می کند و به راحتی می توانند با آنها ارتباط برقرار کنند. برای آموزش به کودکان، باید مجموعه هایی را انتخاب کنید که کودک شما به مجموعه آموزشی علاقه مند شده و از دیدن مجموعه لذت ببرد. در کتاب الکترونیکی (PDF) این مجموعه، تمریناتی مربوط به همان فایل ویدیویی است که کودک می تواند با انجام دادن آنها مهارت های زبان انگلیسی و قدرت یادگیری خود را تقویت کند. مجموعه فوق، از انتشارات Oxford می باشد.

The fun, new three-level British English course with fully integrated DVD motivating pre-schoolers to learn through memorable stories and songs.

This great new series focuses on the real-life pre-school environment, a familiar setting for little ones to start learning English through other subjects. Monkey (the puppet) starts every lesson in a fun way and the children’s enthusiasm for English builds from the beginning. Through easy-to-follow classroom routines for each lesson children also learn to develop good habits and good behaviour. Playtime’s lively stories present natural language in familiar contexts – using integrated DVD as well.

 

دانلود

رمز عبور برای تمام فایلها languagedownload.ir می باشد.

تصاویری از مجموعه:

آموزش زبان انگلیسی برای کودکان بدون کلاس

آموزش زبان انگلیسی به بچه ها در خانه

آموزش زبان انگلیسی به خردسالان بدون معلم

آموزش زبان انگلیسی به کودکان از اول

آموزش زبان انگلیسی کودکان

آموزش زبان انگلیسی ویژه خردسالان

دانلود حروف الفبای انگلیسی به بچه ها

دانلود شعرهای کودکانه کودکانه انگلیسی

کتاب آموزش انگلیسی برای خردسالان

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *