برترین و پرفروش ترین محصولات

 قابلیتهای اپلیکیشن جامع آموزش زبان دلفین (مخصوص اندروید)

شامل زبانهای مختلف از جمله : انگلیسی ، آلمانی، فرانسوی (در حال تکمیل) امکان دانلود، نصب و استفاده از محصولات آموزشی متنوع از زبانهای مختلف. با قابلیت هایلات هوشمند، متن ها را همراه با صوت آنها به راحتی و بدون سردرگمی مطالعه کنید.  پشتیبانی قوی و بروزرسانی های متعدد همراه با دو اپلیکیشن مجزا دیکشنری و جعبه لایتنر نمایش دیکشنری (انگلیسی به فارسی، انگلیسی به انگلیسی) با زدن روی هر کلمه و امکانات بی شمار دیگر… برای اطلاعات بیشتر و نصب رایگان این اپلیکیشن بر روی دکمه زیر کلیک کنید : هم اکنون رایگان نصب کنید

آموزش مقدماتی انگلیسی


 

 

آموزش انگلیسی اندرویدpack-kamel pack-film آموزش مکالمه انگلیسی به فارسی

 

text
sticky-head-tests sticky-head-kudakan
teofl pack-kudakan
ielts  
telegram-german telegram-story

دانلود مجموعه آمادگی برای آزمون آیلتس Focus on IELTS – New Edition

توسط | شهریور ۴, ۱۳۹۴

آموزش تمام مهارت های آزمون آیلتس در خانه

مجموعه Focus on IELTS، یکی از مجموعه های آمادگی و تقویت زبان آموزان برای آزمون مهم آیلتس می باشد. این مجموعه دارای Student Book و Teacher's Book می باشد، که آموزش توسط هر دو کتاب، چه برای زبان آموزان (Student Book) و چه برای مدرسین و معلمان (Teacher's Book) بسیار کامل و مفید می باشد. در واقع این مجموعه برای افرادی که در سطح متوسط قرار دارند، مناسب می باشد. این مجموعه را باید بسیار دقیق مطالعه نمود، زیرا هدف شما از مطالعه این مجموعه، یادگیری و آمادگی برای آزمون آیلتس می باشد و همچنین قصد دارید که از نکات مهم و کاربردی این مجموعه برای موفقیت در آزمون آیلتس استفاده کنید.

خرید مجموعه Focus on IELTS – New Edition
زبان و لهجه انگلیسی – بریتیش
توضیحات تقویت مهارت های آزمون آیلتس – همراه با پاسخ تمرینات – انتشارات Longman 
سطح تمامی سطوح
فرمت فایلها کتاب الکترونیکی PDF – فایل های صوتی MP3
تعداد دی وی دی 1 DVD
قیمت ۱۲۵۰۰ تومان
خرید پستی 

پیشنهادات ویژه  

top-table

pack-talafoz

شما نمی توانید مطالب این کتاب را به حافظه بسپارید تا این آزمون را با موفقیت پشت سر بگذارید، بلکه باید تمامی نکات و مطالب این مجموعه را متوجه شوید تا علاوه بر استفاده آنها در آزمون، در تقویت مهارت ها به ویژه مکالمه استفاده کنید. کسانی که قصد دارند مهارت مکالمه زبان انگلیسی را به خوبی بیاموزند، و یا می خواهند برای ادامه تحصیل یا مسافرت به خارج از کشور سفر کنند، این مجموعه ی بسیار مناسب و مفیدی است و می تواند به سادگی به یادگیری کامل مکالمه بپردازد. این مجموعه را می توان یکی از منابع خوب برای آزمون آیلتس به شمار آورد.

مجموعه فوق، دارای فایل های PDF – MP3 می باشد که همچنین علاوه بر آموزش، دارای تمریناتی نیز می باشد که انجام دادن آنها زبان آموز را به مجموعه و یادگیری مطالب بیشتر آن علاقه مند می کند. این تمرین ها زبان آموزان را وادار به انجام دادن، طبق عقل و فکر خودشان می کند و قصد دارد که زبان آموزان از توانایی های خودشان تا جایی که امکان دارد، استفاده کنند و سطح یادگیری خود را ارزیابی کنند. پاسخ تمامی تمرینات در انتهای کتاب قرار دارد. انتشارات Longman یکی از پرطرفدارترین و پرفروش ترین مجموعه های آموزش زبان انگلیسی را دارا می باشد. مجموعه ای که در اختیار دارید، از محصولات کمپانی موفق لانگمن (Longman) و داری لهجه بریتیش (British) می باشد.

Focus on IELTS new edition keeps its popular topic based approach plus new material aimed at helping students succeed in their future studies. The new edition includes:

  • ۵۰% more language and vocabulary input
  • ۲ completely new units
  • New texts and lead in activities
  • Exam tips
  • ۴ new academic strands (10 Academic Style Sections, 10 Academic Vocabulary Sections, 5 Reflective Learning Sections, 5 Critical Thinking Sections)

 

تصاویری از مجموعه:

آموزش نکات و تکنیک های آزمون آیلتس از پایه

بهترین منابع برای آیلتس

تمرین آیلتس

لیسنینگ آموزش آیلتس

لیسنینگ آیلتس

 

 

One thought on “دانلود مجموعه آمادگی برای آزمون آیلتس Focus on IELTS – New Edition

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *