برترین و پرفروش ترین محصولات

 قابلیتهای اپلیکیشن جامع آموزش زبان دلفین (مخصوص اندروید)

شامل زبانهای مختلف از جمله : انگلیسی ، آلمانی، فرانسوی (در حال تکمیل) امکان دانلود، نصب و استفاده از محصولات آموزشی متنوع از زبانهای مختلف. با قابلیت هایلات هوشمند، متن ها را همراه با صوت آنها به راحتی و بدون سردرگمی مطالعه کنید.  پشتیبانی قوی و بروزرسانی های متعدد همراه با دو اپلیکیشن مجزا دیکشنری و جعبه لایتنر نمایش دیکشنری (انگلیسی به فارسی، انگلیسی به انگلیسی) با زدن روی هر کلمه و امکانات بی شمار دیگر… برای اطلاعات بیشتر و نصب رایگان این اپلیکیشن بر روی دکمه زیر کلیک کنید : هم اکنون رایگان نصب کنید

آموزش مقدماتی انگلیسی


 

 

آموزش انگلیسی اندرویدpack-kamel pack-film آموزش مکالمه انگلیسی به فارسی

 

text
sticky-head-tests sticky-head-kudakan
teofl pack-kudakan
ielts  
telegram-german telegram-story

دانلود کتاب آموزش افعال دو قسمتی انگلیسی Really Learn 100 Phrasal Verbs

توسط | شهریور ۲۵, ۱۳۹۴

آموزش افعال دو قسمتی از ابتدا

کتاب Really Learn 100 Phrasal Verbs، از مجموعه های خوب آموزش افعال عبارتی زبان انگلیسی می باشد. مجموعه فوق دارای ۱۰۰ فعل توصیفی و عبارتی می باشد، که تمامی افعال ۲ قسمتی را به صورت کامل توضیح داده است. آموزش مجموعه فوق به این صورت می باشد که: هر صفحه به یک فعل اختصاص داده شده است که به این صورت تمامی توضیحات (مترادف و متضاد) مربوط به فعل را کامل آموزش می دهد. همچنین بعد از آموزش دارای تمریناتی است که می توانید برای ارزیابی سطح یادگیری خود، پاسخ خود را با پاسخی که در انتهای کتاب قرار دارد، مقایسه کنید. این مجموعه ۱۰۰ فعل دو قسمتی و پرکاربرد را به سادگی به شما عزیزان آموزش می دهد.

پیشنهادات ویژه  

top-table

pack-estelahat

همچنین آموزش این مجموعه به صورتی است که به راحتی می توانید افعال را به حافظه بسپارید. مجموعه فوق را می توان بدون معلم و در خانه نیز مطالعه کرد، زیرا توضیحات مجموعه کامل می باشد و احتیاجی به کلاس و یا معلم ندارد. این مجموعه برای سطوح متوسط به بالا مناسب می باشد. افرادی که قصد مطالعه این کتاب را دارند باید تا حدودی با زبان انگلیسی آشناییت داشته باشند. یادگیری افعال ۲ قسمتی، معمولا برای زبان آموزان کمی سخت می باشد و با یادگیری آن مشکل دارند، اما با داشتن این مجموعه می توانید به راحتی این افعال را به حافظه بسپارید.

یادگیری افعال دو قسمتی زبان انگلیسی در مکالمه و تقویت مهارت شنیداری زبان آموزان بسیار موثر است. با این مجموعه حتی می توانید از طریق مترادف و متضادهایی که برای افعال بکار برده است، به تقویت دایره لغات خود بپردازید. افعال دو قسمتی که در این مجموعه وجود دارد، زبان آموزان به صورت روزمره با آنها سروکار دارند و می توان گفت افعالی پرکاربرد و رایج هستند. مجموعه فوق، تنها دارای فایل PDF و از انتشارات Oxford می باشد.

A self-study book that presents one phrasal verb on one page. Examples and exercises show the most important meanings and the situations in which it is most commonly used.

You can choose the phrasal verbs you want to focus on and work through the book in any order. The Reference Key with answers makes this ideal for self-study. Each phrasal verb is presented and practised in six easy steps.

A revised and updated edition of this teach-yourself workbook on phrasal verbs, with a new easier-to-use design and layout, more exercises, more synonyms and opposites and new review pages. Now even more helpful for exams. Specially written to help learners gain a thorough understanding of the meaning and grammar of 100 essential phrasal verbs through authentic examples and guided practice.

 

دانلود

رمز عبور برای تمام فایلها languagedownload.ir می باشد.

تصاویری از مجموعه:

آموزش افعال عبارتی در منزل

آموزش چند بخشی در انگلیسی

افعال چند کلمه ای انگلیسی

افعال چند معنایی

گرامر افعال دو کلمه ای

One thought on “دانلود کتاب آموزش افعال دو قسمتی انگلیسی Really Learn 100 Phrasal Verbs

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *