برترین و پرفروش ترین محصولات

 قابلیتهای اپلیکیشن جامع آموزش زبان دلفین (مخصوص اندروید)

شامل زبانهای مختلف از جمله : انگلیسی ، آلمانی، فرانسوی (در حال تکمیل) امکان دانلود، نصب و استفاده از محصولات آموزشی متنوع از زبانهای مختلف. با قابلیت هایلات هوشمند، متن ها را همراه با صوت آنها به راحتی و بدون سردرگمی مطالعه کنید.  پشتیبانی قوی و بروزرسانی های متعدد همراه با دو اپلیکیشن مجزا دیکشنری و جعبه لایتنر نمایش دیکشنری (انگلیسی به فارسی، انگلیسی به انگلیسی) با زدن روی هر کلمه و امکانات بی شمار دیگر… برای اطلاعات بیشتر و نصب رایگان این اپلیکیشن بر روی دکمه زیر کلیک کنید : هم اکنون رایگان نصب کنید

آموزش مقدماتی انگلیسی


 

 

آموزش انگلیسی اندرویدpack-kamel pack-film آموزش مکالمه انگلیسی به فارسی

 

text
sticky-head-tests sticky-head-kudakan
teofl pack-kudakan
ielts  
telegram-german telegram-story

مجموعه کارتونی آموزش زبان انگلیسی Maisy ویژه کودکان

توسط | دی ۹, ۱۳۹۴

مجموعه کارتونی آموزش زبان انگلیسی Maisy ویژه کودکان

مجموعه کارتونی Maisy، یکی از مجموعه های آموزش زبان انگلیسی به کودکان است که دارای داستان های آموزشی جذاب و متنوع زیادی می باشد. این مجموعه دارای بیش از ۱۰۰ قسمت آموزشی است که به کودکان کمک می کند که تمامی مهارت های اولیه ای که به آن نیاز دارند را فراگیرند. علاوه بر این قسمت های آموزشی، دارای ۲۶ مجموعه ویدیویی است که تنها شامل شعر و موسیقی می باشد. فایل های شعر و ترانه علاوه بر آموزش زبان انگلیسی به کودک همراه با موسیقی، برای او سرگرمی و جذابیت نیز ایجاد می کند. شخصیت اصلی این مجموعه کارتونی یک موش دوست داشتنی می باشد که آموزش های لازم را، در اختیار فرزند شما قرار می دهد. این مجموعه علاوه بر آموزش زبان انگلیسی، مفاهیم از خود گذشتگی، فداکاری، مهربانی و … را به کودک شما آموزش خواهد داد. برای آموزش زبان دوم به کودکان، باید ابتدا حروف الفبا را به آنها آموزش داد. یکی از قسمت های این مجموعه، تنها شامل آموزش حروف الفبا می باشد.

خرید مجموعه کارتونی آموزش زبان انگلیسی Maisy ویژه کودکان
زبان و لهجه انگلیسی
توضیحات دارای بیش از ۱۰۰ قسمت آموزشی – یادگیری همراه با ترانه و موسیقی
سطح کودکان
فرمت فایلها ویدیویی
تعداد دی وی دی 1 DVD
قیمت ۹۵۰۰ تومان
خرید پستی 

پیشنهادات ویژه  

top-table

pack-kudakan

آموزش حروف الفبا برای خردسالان به این صورت می باشد که ابتدا یک حرف را معرفی کرده و پس از معرفی، مثال هایی از آن حرف را برای شما آماده می کند که به راحتی کودک شما حروف الفبا را با این روش یاد بگیرد. این مجموعه ویدیویی کودکان با فضای آموزشی جالب و سرگرم کننده ای که دارد، کودکان را به خود علاقه مند کرده است. اولین قدم برای جذب کودکان، ایجاد فضایی شاد و مفرح است، زیرا کودکان به رنگ های شاد، شعر و ترانه علاقه زیادی نشان می دهند. همانطور که قبلا گفته شد؛ علاوه بر آموزش زبان انگلیسی، رفتارهای درست و مناسب و مسائل روزمره زندگی را به کودک آموزش خواهد داد. این فیلم آموزشی، در جذب کودکان بسیار موفق بوده است.

 

تصاویری از مجموعه:

آموزش زبان انگلیسی به کودکان در منزل

آموزش زبان انگلیسی کودکان دانلود رایگان

آموزش زبان انگلیسی همراه با شعر و ترانه

آموزش زبان انگلیسی با موسیقی

آموزش زبان انگلیسی به بچه های دبستانی

دانلود آموزش زبان انگلیسی خردسالان

مجموعه کارتونی آموزش زبان انگلیسی ویژه کودکان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *