برترین و پرفروش ترین محصولات

 قابلیتهای اپلیکیشن جامع آموزش زبان دلفین (مخصوص اندروید)

شامل زبانهای مختلف از جمله : انگلیسی ، آلمانی، فرانسوی (در حال تکمیل) امکان دانلود، نصب و استفاده از محصولات آموزشی متنوع از زبانهای مختلف. با قابلیت هایلات هوشمند، متن ها را همراه با صوت آنها به راحتی و بدون سردرگمی مطالعه کنید.  پشتیبانی قوی و بروزرسانی های متعدد همراه با دو اپلیکیشن مجزا دیکشنری و جعبه لایتنر نمایش دیکشنری (انگلیسی به فارسی، انگلیسی به انگلیسی) با زدن روی هر کلمه و امکانات بی شمار دیگر… برای اطلاعات بیشتر و نصب رایگان این اپلیکیشن بر روی دکمه زیر کلیک کنید : هم اکنون رایگان نصب کنید

آموزش مقدماتی انگلیسی


 

 

آموزش انگلیسی اندرویدpack-kamel pack-film آموزش مکالمه انگلیسی به فارسی

 

text
sticky-head-tests sticky-head-kudakan
teofl pack-kudakan
ielts  
telegram-german telegram-story

دانلود مجموعه ویدیویی آموزش الفبای انگلیسی Kids ABC به کودکان

توسط | تیر ۹, ۱۳۹۴

نحوه آموزش الفبای انگلیسی به کودکان

مجموعه تصویری Kids ABC، یکی از مجموعه های آموزش الفبای زبان انگلیسی به خردسالان شما می باشد. این مجموعه دارای ۲۴ قسمت آموزشی می باشد که این قسمت ها شامل داستان های جالب و دوست داشتنی و شعر و ترانه های شاد می باشد. کودکان همیشه به دنبال جذابیت هستند و هرچیزی (تماشای کارتون، اسباب بازی، شهربازی و …) که آنها را به خود جذب کند را دوست دارند و به آن علاقه مند می شوند. در آموزش و یادگیری زبان انگلیسی که زبان دوم آنها تلقی می شود، نحوه آموزش و جذابیت خیلی اهمیت دارد. زیرا ابتدا باید بتوان کودک را به مجموعه جذب کرد و بعد از اینکه به مجموعه علاقه مند شد، باید نحوه آموزش طوری باشد که کودک شما تمامی مطالب و نکات مجموعه را به خوبی فرابگیرد.

خرید مجموعه ویدیویی Kids ABC
زبان و لهجه انگلیسی – مخصوص کودکان
توضیحات آموزش الفبا انگلیسی و مقدماتی انگلیسی به کودکان
سطح کودکان
فرمت فایلها فیلم AVI
تعداد دی وی دی 1 DVD
قیمت ۱۲۵۰۰ تومان
خرید پستی 

پیشنهادات ویژه  

top-table

pack-kudakan

آموزش این مجموعه از طریق نمایش عروسکی، انیمیشن و افرادی صورت می گیرد که خود را تبدیل به شخصیت های کارتونی کرده اند. هدف این مجموعه برای کمک گرفتن از عروسک ها و انیمیشن ها و همچنین اشخاصی که گفته شد، این بود که یادگیری و آموزش بهتر و سریع تر صورت بگیرد. البته در یادگیری بهتر، شعرو موسیقی نیز بی تاثیر نخواهد بود، زیرا کودکان قطعا به شعر و ترانه علاقه مند هستند. این مجموعه برای سنین ۸-۴ مناسب می باشد. هرچقدر کودکان شما از سنین پایین تر (۵-۳ سال) شروع به یادگیری زبان دوم کنند، در یادگیری بهتر آنها موثر خواهد بود. زیرا از همان ابتدا با تلفظ و معنای صحیح لغات آشنا می شوند. البته انتخاب مجموعه درست برای کودکانتان می تواند اهمیت بالایی داشته باشد. سایت لنگویج دانلود تصمیم دارد تا پکیج جامعی از معتبرترین منابع آموزش زبان به کودکان را در آینده نزدیک ارائه دهد تا توانسته باشد به والدین در انتخاب صحیح کمک کرده باشد.

 

  • Learning English ABC for kids. This will be great young learners learn the English Alphabet. This ABC lesson is in English Video Song, Kids , let’s sing together and learn your ABC English song. Enjoy this video.


Learn English with Kid's ABC

۱٫ Good Morning 2. I like Bananas 3. Peek a Boo 4. What’s This 5. Be Happy 6. One Two Three 7. A Banana, please 8. The Balloon is back 9. Tickle, Tickle 10. Pass me the Ketchup 11. Shopping 12. Old MacDonald 13. Playing Games 14. It’s Halloween 15. Take Care 16. Which One 17. The Alphabet 18. Merry Chrismas 19. A Happy Day! 20. Lucky You 21. Let me Try! 22. Hello 23. Happy and Sad 24. Hiccups

 

تصاویری از مجموعه: 

آموزش الفبا انگلیسی به کودکان

آموزش الفبا انگلیسی با آهنگ

آموزش الفبا انگلیسی با تصویر

آموزش الفبا انگلیسی با تلفظ

آموزش الفبا انگلیسی با شعر

حروف الفبای انگلیسی کوچک و بزرگ

شعر الفبای انگلیسی کودکانه

روش تدریس حروف الفبای انگلیسی به کودکان

2 thoughts on “دانلود مجموعه ویدیویی آموزش الفبای انگلیسی Kids ABC به کودکان

  1. سنا

    hi-good-good

    خواهشمند است فایل های اموزش زبان کودکان را برای من ایمیل کنید یک دختر ۵ ساله دارم و می خواهم زبان انگلیسی را یاد بگیرد

    با تشکر فراوان

    Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *