برترین و پرفروش ترین محصولات

 قابلیتهای اپلیکیشن جامع آموزش زبان دلفین (مخصوص اندروید)

شامل زبانهای مختلف از جمله : انگلیسی ، آلمانی، فرانسوی (در حال تکمیل) امکان دانلود، نصب و استفاده از محصولات آموزشی متنوع از زبانهای مختلف. با قابلیت هایلات هوشمند، متن ها را همراه با صوت آنها به راحتی و بدون سردرگمی مطالعه کنید.  پشتیبانی قوی و بروزرسانی های متعدد همراه با دو اپلیکیشن مجزا دیکشنری و جعبه لایتنر نمایش دیکشنری (انگلیسی به فارسی، انگلیسی به انگلیسی) با زدن روی هر کلمه و امکانات بی شمار دیگر… برای اطلاعات بیشتر و نصب رایگان این اپلیکیشن بر روی دکمه زیر کلیک کنید : هم اکنون رایگان نصب کنید

آموزش مقدماتی انگلیسی


 

 

آموزش انگلیسی اندرویدpack-kamel pack-film آموزش مکالمه انگلیسی به فارسی

 

text
sticky-head-tests sticky-head-kudakan
teofl pack-kudakan
ielts  
telegram-german telegram-story

دانلود کتاب Improve Your IELTS Reading Skills برای موفقیت در آزمون آیلتس

توسط | شهریور ۱۱, ۱۳۹۴

آموزش مهارت ریدینگ از ابتدا

کتاب Improve Your IELTS Reading Skills، یکی از مجموعه های آموزش و تقویت مهارت Reading زبان انگلیسی برای آزمون آیلتس می باشد. این کتاب دارای ۱۰ درس می باشد که دارای موضوعات متعدد و مفیدی است. اکثر زبان آموزان بر این باورند که مهارت Reading و یا همان مهارت خواندن به آموزش و یا تقویت احتیاجی ندارد، اما اینگونه که فکر می کنند، نیست. زیرا برای تقویت مهارت ریدینگ، باید بر روی تلفظ حروف و لغات و بر روی لهجه کار کنیم و همچنین دایره لغات خود را به گونه ای تقویت کنیم که هنگام خواندن متنی از زبان انگلیسی بتوانیم راجع به موضوع آن متن، کلیتی از متن مورد نظر دریافت کنیم. برای خواندن متن انگلیسی و یا همان "درک مطلب" کافی است که کلیت متن را متوجه شویم، نیازی نیست که جملات را لغت به لغت ترجمه کنیم. این مجموعه در کنار آموزش، تمرینات متعددی را برای شما عزیزان فراهم کرده است که همچنین پاسخ تمرینات در انتهای کتاب قرار دارد.

پیشنهادات ویژه  

top-table

pack-talafoz

همانطور که می دانید، برای آزمون IELTS باید تمامی مهارت های زبان انگلیسی را تقویت کرده و آمادگی کامل را برای موفقیت در این آزمون، به دست آورید. به همین منظور ما کتاب های Improve Your IELTS را به شما زبان آموزان عزیز معرفی می کنیم تا شما با داشتن آن، به هدف و موفقیت در این آزمون برسید. مجموعه فوق، بهترین روش صحیح خوانی متون انگلیسی را در اختیار زبان آموزان قرار می دهد. این مجموعه را می توانید در خانه و بدون نیاز به معلم مطالعه کنید. از ویژگی های خوب این کتاب، می توان به نکات کلیدی و مهم آزمون آیلتس و همچنین به تکنیک های اساسی برای کسب موفقیت و نمره خوب در این آزمون اشاره کرد. این مجموعه تنها دارای فایل PDF و از انتشارات MACMILLAN می باشد.

Improve your IELTS Skills is a series of three books written for students preparing to take the IELTS examination. The series aims to help develop the skills, language and test techniques required to do well in the exam. Aimed at students between bands 4.5 and 7.5, this series has three preparation courses, Academic Reading, Academic Writing, and Listening and Speaking. The courses develop language, skills and test techniques to help students achieve a higher IELTS score.

Improve Your IELTS – Reading Skills is a complete preparation course for the academic reading paper of IELTS. Ideal for self-study as well as in class, with step-by-step guidance and a clear answer key; technique boxes throughout each book, key points on how to academic reading tasks; reading passages; plus a practice test with exam-style questions.

 

دانلود

رمز عبور برای تمام فایلها languagedownload.ir می باشد.

تصاویری از مجموعه: 

آموزش مهارت ریدینگ در منزل

آموزش مهارت ریدینگ در آیلتس

تقویت مهارت خواندن در زبان انگلیسی

روش درست خواندن انگلیسی

منابع آمادگی برای آیلتس

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *