دانلود کتاب های آموزش تلفظ انگلیسی New Headway – Pronunciation Course

توسط | دی ۲۳, ۱۳۹۴

خرید آنلاین کتاب های New Headway - Pronunciation Course

کتاب های New Headway – Pronunciation Course، یکی از مجموعه های خوب و کامل آموزش نحوه تلفظ زبان انگلیسی می باشد. این مجموعه در قالب ۴ سطح آموزشی برای زبان آموزان عزیز آماده شده است که هر سطح دارای کتاب الکترونیکی (PDF) و فایل صوتی (MP3) می باشد. مجموعه ای که در اختیار دارید، در مجموع دارای ۵۲ درس است، که این دروس هر کدام موضوع و مطلب خاصی را به شما آموزش خواهند داد. این مجموعه تمامی جزئیات و نکاتی که باید برای داشتن تلفظ خوب داشته باشید را به شما آموزش خواهد داد. در واقع این مجموعه شامل: آموزش اصوات و آواها، لحن کلام، استرس بر روی کلمات و جملات، لهجه و تلفظ را به صورت کامل و به ساده ترین شیوه آموزش خواهد داد. همانطور که قبلا گفته شد؛ هر سطح این مجموعه دارای فایل صوتی جداگانه ای می باشد که این فایل های صوتی باعث شده اند مهارت شنیداری زبان آموزان برای یادگیری تلفظ و لهجه، با صرف زمان کمتری تقویت گردد.

پیشنهادات ویژه  

top-table

pack-kamel

pack-talafoz

از آنجایی که این مجموعه، تمامی مطالب مربوط به تلفظ را به صورت کامل و صحیح بیان می کند، می توانید این مجموعه را به صورت خودآموز و در منزل مطالعه نمایید. همچنین پاسخ تمام تمرینات، در انتهای کتاب قرار دارد. نحوه تلفظ در مکالمه بسیار اهمیت دارد، زیرا نحوه تلفظ است که باعث می شود ما به مقصد و منظور کسی که صحبت می کند، پی ببریم. در واقع اگر طرز تلفظ کلمات و جملات انگلیسی به درستی صورت نگیرد، ممکن است که ما متوجه صحبت های مخاطب نشویم و یا برداشتی اشتباه از صحبت های او داشته باشیم. این مجموعه آموزشی به شما کمک خواهد کرد که با صرف زمان کمتر و به راحتی تلفظ واژگان و جملات انگلیسی را فرابگیرید. مجموعه فوق دارای لهجه بریتیش (British) و از انتشارات معروف آکسفورد (Oxford) می باشد.

Available at four levels – Elementary, Pre-Intermediate, Intermediate, and Upper-Intermediate – this course improves students’ listening and speaking through extra training in pronunciation.

  • This is a practical and imaginative addition to the New Headway.
  • It helps students to express themselves clearly and confidently by training them in the key areas of pronunciation.
  • There is practice of individual sounds, with a guide to suitable exercises for speakers of particular languages.
  • There is a focus on lexical sets.
  • Training is given in stress and intonation patterns for accurate, functional use.
  • Help is provided with the features of connected speech.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تصاویری از مجموعه:

دانلود رایگان PDF مجموعه New Headway - Pronunciation Course

یادگیری لغات انگلیسی با تلفظ

یادگیری زبان انگلیسی همراه با لهجه بریتیش

یادگیری تلفظ انگلیسی در خانه

نحوه یادگیری تلفظ انگلیسی

تلفظ واژگان زبان انگلیسی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *