برترین و پرفروش ترین محصولات

 قابلیتهای اپلیکیشن جامع آموزش زبان دلفین (مخصوص اندروید)

شامل زبانهای مختلف از جمله : انگلیسی ، آلمانی، فرانسوی (در حال تکمیل) امکان دانلود، نصب و استفاده از محصولات آموزشی متنوع از زبانهای مختلف. با قابلیت هایلات هوشمند، متن ها را همراه با صوت آنها به راحتی و بدون سردرگمی مطالعه کنید.  پشتیبانی قوی و بروزرسانی های متعدد همراه با دو اپلیکیشن مجزا دیکشنری و جعبه لایتنر نمایش دیکشنری (انگلیسی به فارسی، انگلیسی به انگلیسی) با زدن روی هر کلمه و امکانات بی شمار دیگر… برای اطلاعات بیشتر و نصب رایگان این اپلیکیشن بر روی دکمه زیر کلیک کنید : هم اکنون رایگان نصب کنید

آموزش مقدماتی انگلیسی


 

 

آموزش انگلیسی اندرویدpack-kamel pack-film آموزش مکالمه انگلیسی به فارسی

 

text
sticky-head-tests sticky-head-kudakan
teofl pack-kudakan
ielts  
telegram-german telegram-story

دانلود کتاب آموزش لغات و املای انگلیسی Vocabulary and Spelling Success

توسط | شهریور ۳۱, ۱۳۹۴

آموزش لغات و املای آن از ابتدا

کتاب Vocabulary and Spelling Success، یکی از مجموعه های خوب آموزش لغات و هجی کردن کلمات محسوب می شود. کتابی که هم اکنون در اختیار دارید، ویرایش چهارم این مجموعه می باشد که یکی از کامل ترین مجموعه های آموزش لغات و املای کلمات است. مجموعه فوق، دارای ۱۹ درس می باشد که تمامی نکات و مطالب مربوط به واژگان و املای آنها را به طور کامل آموزش می دهد. بسیاری از زبان آموزان لغات را یاد می گیرند و با نحوه ی تلفظ آن هم آشنا می شوند، اما زمانی که می خواهند به صورت نوشتاری از آن لغت استفاده می کنند، طرز نوشتن آن را فراموش می کنند. در واقع همیشه و اکثر مجموعه ها، آموزش لغات همراه با تلفظ بوده و کمتر دیده شده که مجموعه ای دارای آموزش لغات همراه با هجی کردن آن لغت باشد. مجموعه ای که هم اکنون در اختیار دارید، به شما کمک می کند که نحوه نوشتن لغات را دیگر هیچگاه فراموش نکنید. این مجموعه علاوه بر آموزش، تمرینات و تست هایی را همراه با پاسخ برای شما عزیزان فراهم کرده است.

پیشنهادات ویژه  

top-table

pack-talafoz

شما تنها با مطالعه ی ۲۰ دقیقه در روز، می توانید به یادگیری لغات همراه با هجی کردن آن کلمه به طور صحیح، دست یابید. مجموعه های آموزش ۲۰ دقیقه در روز را اکثر زبان آموزان می شناسند و با موضوعات مختلفی که در اختیار زبان آموزان قرار داده است، آشنا هستند. اکثر زبان آموزان به این مجموعه علاقه مند هستند و از نحوه ی آموزش آن لذت می برند. زیرا زبان آموزان به دنبال یادگیری در کمترین زمان ممکن هستند که این مجموعه در کمترین زمان، مطالب زیادی را به شما عزیزان آموزش می دهد. یادگیری لغات یکی از ضروریات یادگیری زبان انگلیسی محسوب می شود. علاوه بر یادگیری لغات انگلیسی همراه با تلفظ، باید املا و طرز نوشتن آن لغت را نیز بیاموزیم. همچنین یادگیری این مجموعه در موفقیت شما در آزمون ها موثر است. با این مجموعه طرز نوشتن تمامی لغات را بیاموزید.

A good vocabulary is essential to succeeding on tests, in class, or on the job. This self-paced tutorial consists of 20 lessons and numerous practice exercises created specifically to give readers a thorough grounding in every facet of a strong vocabulary, including pronunciation, spelling, context, definitions, word parts, denotation and connotation, synonyms, and antonyms. The book begins with a pretest to diagnose students' word knowledge and ends with a posttest that shows how much they've learned. A bonus appendix provides valuable study tips to help improve retention of new words.

 

دانلود

رمز عبور برای تمام فایلها languagedownload.ir می باشد.

تصاویری از مجموعه:

آموزش لغات و هجی کردن کلمات

آموزش لغات و هجی کردن در منزل

هجی واژگان

هجی کلمات انگلیسی

یادگیری لغات انگلیسی همراه با هجی کردن

خرید اینترنتی کتاب Vocabulary and Spelling Success

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *