برترین و پرفروش ترین محصولات

 قابلیتهای اپلیکیشن جامع آموزش زبان دلفین (مخصوص اندروید)

شامل زبانهای مختلف از جمله : انگلیسی ، آلمانی، فرانسوی (در حال تکمیل) امکان دانلود، نصب و استفاده از محصولات آموزشی متنوع از زبانهای مختلف. با قابلیت هایلات هوشمند، متن ها را همراه با صوت آنها به راحتی و بدون سردرگمی مطالعه کنید.  پشتیبانی قوی و بروزرسانی های متعدد همراه با دو اپلیکیشن مجزا دیکشنری و جعبه لایتنر نمایش دیکشنری (انگلیسی به فارسی، انگلیسی به انگلیسی) با زدن روی هر کلمه و امکانات بی شمار دیگر… برای اطلاعات بیشتر و نصب رایگان این اپلیکیشن بر روی دکمه زیر کلیک کنید : هم اکنون رایگان نصب کنید

آموزش مقدماتی انگلیسی


 

 

آموزش انگلیسی اندرویدpack-kamel pack-film آموزش مکالمه انگلیسی به فارسی

 

text
sticky-head-tests sticky-head-kudakan
teofl pack-kudakan
ielts  
telegram-german telegram-story

دانلود نرم افزار دیکشنری تجارت Oxford Business English Dictionary

توسط | شهریور ۲۵, ۱۳۹۴

نرم افزار آموزش زبان انگلیسی بازرگانی

نرم افزار Oxford Business English Dictionary، از دیکشنری های خوب جهت تقویت لغات و اصطلاحات ویژه تجارت و کسب و کار است. این مجموعه دارای بیش از ۳۰۰۰۰ لغت می باشد که تمامی لغات و کلمات مربوط به تجارت و بازرگانی را برای شما عزیزان همراه با تلفظ صحیح آموزش می دهد. معمولا وجود دیکشنری برای هر زبان آموزی که در هر سن و هر سطحی که قرار دارد، الزامی می باشد. حتی مدرسین و اساتید هم اغلب دیکشنری به همراه خود دارند. مجموعه فوق، یکی از منابع تقویت دایره لغات می باشد و همچنین به آمادگی شما در اغلب آزمون ها کمک می کند. همراه با این نرم افزار شما به سادگی می توانید مطالب را فرابگیرید و احتیاجی به کلاس و یا معلم نخواهید داشت. هدف این مجموعه این است که شما بتوانید یاد بگیرید که چگونه با طرفین که افراد خارجی و انگلیسی زبان هستند، صحبت کنید. این مجموعه دارای ۲ لهجه American و British می باشد که زبان آموزان قابلیت انتخاب لهجه را نیز دارند.

پیشنهادات ویژه  

top-table

pack-tejarat

دیکشنری ها معمولا به صورت عمومی هستند و تمامی موضوعات در آنها وجود دارد. اما پیدا کردن لغات برای یک موضوع مشخص در این فرهنگ لغات، خسته کننده و کمی مشکل می باشد. زمانیکه یک دیکشنری به صورت جداگانه و تنها به یک موضوع اختصاص داده شود، به راحتی و در صرف زمان کمتر می توانید لغت و کلمه مورد نظر خود را بیابید. یکی از ویژگی های این مجموعه این است که لغاتی که معمولا همراه با یکدیگر استفاده می شوند را به شما آموزش می دهد که بدانید این لغات، چه موقع و چگونه کاربرد دارند. زبان آموزان همواره به دیکشنری های مختلفی نیاز پیدا می کنند. همچنین اهداف زبان آموزان با یکدیگر متفاوت است؛ به عنوان مثال ممکن است فردی زبان انگلیسی را برای کسب و کار (تجارت) بیاموزد و دیگری برای پیشرفت در سطح یادگیری، که هرکدام از اینها به دیکشنری متفاوتی احتیاج دارند.

معمولا زبان آموزان برای داشتن دیکشنری باید هزینه های زیادی را پرداخت کنند، اما شما می توانید با دانلود این مجموعه از سایت Languagedownload.ir به راحتی و بدون هیچ هزینه ای این دیکشنری را تهیه نمایید. یکی از مشکلات تاجران، نحوه برقراری ارتباط با کشورهای خارجی می باشد. حتی اگر زبان انگلیسی را یاد گرفته باشند، گاها" هنگام صحبت کردن با کمبود لغت مواجه می شوند. اما با مجموعه ای که هم اکنون در اختیار دارید و دارای هزاران لغت همراه با تلفظ و ۲ لهجه (بریتیش و امریکن) متفاوت است، دیگر هیچگاه برای ادای کلام، با کمبود کلمه مواجه نمی شوید. مجموعه فوق از انتشارات Oxford می باشد.

A new up-to-date Business English dictionary, that gives learners all the help and information they need to do business in English.

You can choose the phrasal verbs you want to focus on and work through the book in any order. The Reference Key with answers makes this ideal for self-study.

 

دانلود

رمز عبور برای تمام فایلها languagedownload.ir می باشد.

تصاویری از مجموعه:

آموزش لغات و اصطلاحات کسب و کار در خانه

کاربرد زبان انگلیسی در تجارت

دیکشنری لغات بازرگانی

آموزش لغات و اصطلاحات تجارت از ابتدا

لغات انگلیسی مربوط به بازرگانی