دانلود مجموعه کامل آموزش زبان انگلیسی Effortless English

توسط | آبان ۲۰, ۱۳۹۴

دانلود مجموعه Effortless Englishبا لینک مستقیم

مجموعه آموزشی Effortless English، پرطرفدارترین مجموعه صوتی آموزش زبان انگلیسی می باشد. این مجموعه دارای سطوح مختلف است و به همین جهت برای تمامی زبان آموزان در هر سطحی (مبتدی تا پیشرفته) که هستند، مناسب می باشد. آموزش این مجموعه به سادگی و راحتی صورت می گیرد. به صورتی که زبان آموز مکالمه خود را تنها با گوش دادن به فایل های صوتی این مجموعه می تواند تقویت کند. آموزش این مجموعه همراه با جذابیت و بسیار لذت بخش می باشد و همچنین بهترین مجموعه صوتی آموزش مکالمه انگلیسی محسوب می شود. آموزش مجموعه فوق همانند یادگیری زبان مادری می باشد. شما زبان مادری را بدون هیچ گونه قوانین و یا گرامری به صورت طبیعی فراگرفته اید. همراه با این مجموعه می توانید زبان انگلیسی را به راحتی و سادگی زبان مادری بیاموزید.

خرید مجموعه صوتی آموزش زبان انگلیسی Effortless English
زبان و لهجه امریکن – انگلیسی
توضیحات بهترین مجموعه صوتی آموزش زبان انگلیسی – دارای متن فایل های صوتی
سطح مبتدی – متوسط – پیشرفته
فرمت فایلها فایل های ویدیویی – کتاب الکترونیکی PDF – فایل های صوتی MP3
تعداد دی وی دی 3 DVD
قیمت ۱۵۵۰۰ تومان
خرید پستی 

پیشنهادات ویژه  

top-table

pack-kamel

souti

آموزش این مجموعه به گونه ای است که زبان آموز هنگام یادگیری دروس، متوجه گذر زمان نخواهد شد. این مجموعه آموزشی علاوه بر تقویت مهارت مکالمه، مهارت شنیداری را نیز تقویت خواهد کرد. مجموعه ای که هم اکنون در اختیار شما عزیزان قرار دارد، برای تقویت مهارت شنیداری و مکالمه بسیار مفید می باشد. اگر روزانه یکی از درس های این مجموعه را به صورت کامل و دقیق گوش دهید، بعد از مدت کوتاهی به راحتی می توانید زبان انگلیسی را فرابگیرید. فایل های صوتی این مجموعه، همراه با متن می باشد که به زبان آموز کمک می کند مطالبی که با گوش دادن متوجه نشده است را با کمک گرفتن از متن فایل های صوتی، مشکل خود را برطرف نماید.

این مجموعه علاوه بر فایل های صوتی (MP3) و کتاب های الکترونیکی (PDF)، دارای فایل های ویدیویی نیز می باشد. فایل های ویدیویی این مجموعه دارای آموزش لغات زبان انگلیسی توسط یکی از اساتید برجسته انگلیسی (AJ Hoge) می باشد. آموزش لغات انگلیسی، همراه با حرکات صورت می گیرد که زبان آموز بتواند به راحتی واژگان انگلیسی را به خاطر بسپارد. اگر قصد دارید که مهارت مکالمه خود را تقویت کنید و به راحتی بتوانید همانند زبان مادری صحبت کنید، این مجموعه را به شما پیشنهاد می کنیم. لهجه این مجموعه آموزشی، امریکن (American) نیز می باشد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *