برترین و پرفروش ترین محصولات

 قابلیتهای اپلیکیشن جامع آموزش زبان دلفین (مخصوص اندروید)

شامل زبانهای مختلف از جمله : انگلیسی ، آلمانی، فرانسوی (در حال تکمیل) امکان دانلود، نصب و استفاده از محصولات آموزشی متنوع از زبانهای مختلف. با قابلیت هایلات هوشمند، متن ها را همراه با صوت آنها به راحتی و بدون سردرگمی مطالعه کنید.  پشتیبانی قوی و بروزرسانی های متعدد همراه با دو اپلیکیشن مجزا دیکشنری و جعبه لایتنر نمایش دیکشنری (انگلیسی به فارسی، انگلیسی به انگلیسی) با زدن روی هر کلمه و امکانات بی شمار دیگر… برای اطلاعات بیشتر و نصب رایگان این اپلیکیشن بر روی دکمه زیر کلیک کنید : هم اکنون رایگان نصب کنید

آموزش مقدماتی انگلیسی


 

 

آموزش انگلیسی اندرویدpack-kamel pack-film آموزش مکالمه انگلیسی به فارسی

 

text
sticky-head-tests sticky-head-kudakan
teofl pack-kudakan
ielts  
telegram-german telegram-story

دانلود مجموعه آموزش زبان انگلیسی برای تجارت Business Focus

توسط | اردیبهشت ۲۳, ۱۳۹۵

دانلود PDF رایگان مجموعه Business Focus

مجموعه Business Focus، از مجموعه های خوب آموزش نکات و مطالب مربوط به تجارت انگلیسی می باشد. این مجموعه در قالب ۲ سطح آموزشی برای شما عزیزان فراهم گردیده است. سطح اول آن شامل کتاب الکترونیکی (PDF) و فایل های صوتی (MP3) می باشد و سطح دوم آن علاوه بر فایل های گفته شده، دارای نرم افزار نیز می باشد. نرم افزار سطح دوم بسیار مفید و کاربردی می باشد. زیرا در این نرم افزار تمامی نکات و مفاهیمی که مربوط به تجارت می باشد را داراست. و همچنین به راحتی با دیدن فیلم های موجود در نرم افزار و انجام تمرینات موجود در آن، می توانید زبان انگلیسی برای تجارت را به سادگی بیاموزید. بسیاری از افراد به دنبال یادگیری زبان انگلیسی برای تجارت و کسب و کار می باشند و همچنین می خواهند لغات و اصطلاحات تجارت را فرابگیرند و از آنها در مکالمات خود استفاده کنند.

خرید مجموعه آموزش تجارت انگلیسی Business Focus
زبان و لهجه انگلیسی
توضیحات در قالب ۲ سطح آموزشی – همراه با فایل نرم افزار
فرمت فایلها نرم افزار – کتاب الکترونیکی (PDF) – فایل های صوتی (MP3)
تعداد دی وی دی 1 DVD
قیمت ۹۵۰۰ تومان
خرید پستی 

پیشنهادات ویژه  

top-table

pack-tejarat

مجموعه ای که هم اکنون در اختیار دارید، یکی از بهترین و معتبرتربن مجموعه های آموزش زبان انگلیسی برای تجارت است. با این مجموعه به راحتی بسیاری از واژگان و عبارات مربوط به کسب و کار و تجارت را فراخواهید گرفت و همچنین به صورت ناخودآگاه می توانید صحبت کنید و مکالمه برقرار کنید. ۲ سطحی که برای این مجموعه در نظر گرفته شده است برای کسانی که در سطح مبتدی هستند بسیار مفید و مناسب می باشد. این مجموعه همراه با کتاب تمرین است و همچنین دارای متن فایل های صوتی نیز می باشد. همراه با این مجموعه به راحتی می توانید در تجارت و کسب و کار خود موفق شوید.

 

تصاویری از مجموعه:

آموزش تجارت و بازرگانی زبان انگلیسی

آموزش زبان انگلیسی برای تجارت از پایه

اصطلاحات انگلیسی تجارت

کسب و کار اینترنتی در منزل

یادگیری زبان انگلیسی برای تجارت در خانه

یادگیری زبان انگلیسی برای کسب و کار به صورت خودآموز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *