برترین و پرفروش ترین محصولات

 قابلیتهای اپلیکیشن جامع آموزش زبان دلفین (مخصوص اندروید)

شامل زبانهای مختلف از جمله : انگلیسی ، آلمانی، فرانسوی (در حال تکمیل) امکان دانلود، نصب و استفاده از محصولات آموزشی متنوع از زبانهای مختلف. با قابلیت هایلات هوشمند، متن ها را همراه با صوت آنها به راحتی و بدون سردرگمی مطالعه کنید.  پشتیبانی قوی و بروزرسانی های متعدد همراه با دو اپلیکیشن مجزا دیکشنری و جعبه لایتنر نمایش دیکشنری (انگلیسی به فارسی، انگلیسی به انگلیسی) با زدن روی هر کلمه و امکانات بی شمار دیگر… برای اطلاعات بیشتر و نصب رایگان این اپلیکیشن بر روی دکمه زیر کلیک کنید : هم اکنون رایگان نصب کنید

آموزش مقدماتی انگلیسی


 

 

آموزش انگلیسی اندرویدpack-kamel pack-film آموزش مکالمه انگلیسی به فارسی

 

text
sticky-head-tests sticky-head-kudakan
teofl pack-kudakan
ielts  
telegram-german telegram-story

دانلود مجموعه آموزش تجارت زبان انگلیسی Starting Business English

توسط | فروردین ۹, ۱۳۹۵

دانلود رایگان مجموعه Starting Business English

مجموعه Starting Business English، یکی از مجموعه های کامل آموزش زبان انگلیسی برای تجارت محسوب می شود. این مجموعه سعی دارد که افراد را با مهارت های لازم تجارت آشنا کرده و از آنها یک Businessman واقعی بسازد. در واقع با این مجموعه می توانید به راحتی و در مدت زمان کمتری زبان انگلیسی را برای تجارت بیاموزید. وقتی به جز زبان مادری، به یادگیری زبان دیگری روی می آوریم، معمولا برای رفع نیاز و احتیاج روزانه خود این کار را انجام می دهیم. تجارت و کسب و کار هم یکی از نیازهای روزمره افراد می باشد که برای انجام آن باید به زبان انگلیسی که یک زبان بین المللی است، تسلط داشته باشند. این مجموعه تمامی لغات و اصطلاحاتی را که برای تجارت لازم است را به شما آموزش خواهد داد. برای موفقیت در امور تجارت باید مکالمه زبان انگلیسی خود ا تقویت کنید، که این مجموعه همراه با فایل های ویدیویی و صوتی خود، شما را در این امر یاری خواهد کرد.

خرید مجموعه آموزش تجارت انگلیسی Starting Business English
زبان و لهجه انگلیسی
توضیحات همراه با متن فایل های ویدیویی – تقویت مهارت مکالمه
سطح مبتدی و متوسط
فرمت فایلها ویدیویی – کتاب الکترونیکی (PDF) – فایل های صوتی (MP3)
تعداد دی وی دی 1 DVD
قیمت ۹۵۰۰ تومان
خرید پستی 

پیشنهادات ویژه  

top-table

pack-tejarat

مجموعه فوق دارای فایل های ویدیویی، PDF و MP3 می باشد که فایل PDF آن شامل: Course Book – Work Book – Teacher's Book است. همچنین متن فایل ویدیویی در فایل PDF جداگانه ای برای شما عزیزان فراهم شده است. افرادی که قصد دارند تمامی نکات تجارت انگلیسی را فرابگیرند، این مجموعه آموزشی می تواند این مطالب را به طور کامل در اختیار شما عزیزان قرار دهد. برای بدست آوردن مهارت در زمینه کسب و کار، باید مجموعه های متنوع و مختلفی را مطالعه کرد که مجموعه فوق یکی از مجموعه هایی است که کمک بزرگی به شما خواهد کرد.

 

تصاویری از مجموعه:

آموزش انگلیسی برای تجارت از ابتدا

آموزش انگلیسی در محیط کار

آموزش تجارت و بازرگانیآموزش مهارت تجارت و بازرگانی

تقویت زبان انگلیسی برای کسب و کار

مذاکرات بازرگانی و تجاری انگلیسی

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *