برترین و پرفروش ترین محصولات

 قابلیتهای اپلیکیشن جامع آموزش زبان دلفین (مخصوص اندروید)

شامل زبانهای مختلف از جمله : انگلیسی ، آلمانی، فرانسوی (در حال تکمیل) امکان دانلود، نصب و استفاده از محصولات آموزشی متنوع از زبانهای مختلف. با قابلیت هایلات هوشمند، متن ها را همراه با صوت آنها به راحتی و بدون سردرگمی مطالعه کنید.  پشتیبانی قوی و بروزرسانی های متعدد همراه با دو اپلیکیشن مجزا دیکشنری و جعبه لایتنر نمایش دیکشنری (انگلیسی به فارسی، انگلیسی به انگلیسی) با زدن روی هر کلمه و امکانات بی شمار دیگر… برای اطلاعات بیشتر و نصب رایگان این اپلیکیشن بر روی دکمه زیر کلیک کنید : هم اکنون رایگان نصب کنید

آموزش مقدماتی انگلیسی


 

 

آموزش انگلیسی اندرویدpack-kamel pack-film آموزش مکالمه انگلیسی به فارسی

 

text
sticky-head-tests sticky-head-kudakan
teofl pack-kudakan
ielts  
telegram-german telegram-story

دانلود فیلم تقویت مکالمه انگلیسی English for New Americans

توسط | شهریور ۱۶, ۱۳۹۴

آموزش سریع مکالمه زبان انگلیسی

فیلم آموزشی English for New Americans، مجموعه تصویری خوب برای تقویت مکالمه انگلیسی می باشد. این مجموعه دارای ۳ قسمت متفاوت، با موضوعات کاربردی می باشد که مباحث و موضوعات این مجموعه شامل تمامی اموری که در طول روز با آنها برخورد می کنید، می شود. زیرا دارای مباحث کاری، اجتماعی، ارتباطی، اقتصادی و … می باشد که با تمام این موضوعات، کم و بیش در طول روز سروکار داریم. موضوعات این مجموعه عبارتند از: Everyday Life – Work and Schools – Health، Home and Community. اکثر زبان آموزان به دنبال مجموعه ای هستند که بر روی موضوعات و مباحث رایج و پرکاربرد، تمرکز داشته باشد و از مباحث حاشیه ای پرهیز کند. مجموعه ای که در اختیار شما قرار دارد، دقیقا به همین صورت است. زیرا تمامی موضوعات و مباحث آن برای یادگیری مکالمه روزانه، چه در خانه، چه در محل کار و در واقع برای روابط اجتماعی در طول روز بسیار مناسب می باشد.

خرید فیلم مکالمه انگلیسی English for New Americans
زبان و لهجه انگلیسی – امریکن
سطح متوسط
توضیحات دارای مباحث اجتماعی و پرکاربرد – همراه با پاسخ تمرینات و متن فایل های صوتی
فرمت فایلها ویدیویی – کتاب الکترونیکی PDF – فایل های صوتی MP3
تعداد دی وی دی 1 DVD
قیمت ۱۲۵۰۰ تومان
خرید پستی 

پیشنهادات ویژه  

top-table

هدف اکثر زبان آموزان یادگیری و تقویت مهارت مکالمه در کمترین زمان و به بهترین نحو، همراه با مجموعه ای خوب و شناخته شده است که این مجموعه می تواند شما را در این امر یاری کند. این مجموعه ویدیویی را زبان آموزانی می توانند تماشا کنند که در سطح متوسط قرار دارند، زیرا باید برای تماشای این فیلم آموزشی کمی مهارت زبان انگلیسی را دارا باشند. اگر افرادی که در سطح متوسط هستند و این مجموعه تصویری را تماشا کنند، قطعا در مهارت مکالمه و تقویت لهجه امریکن به خوبی پیشرفت خواهند کرد. بنابراین مجموعه فوق، برای سطح متوسط مناسب می باشد. با توجه به اینکه لهجه این مجموعه امریکن می باشد، شما می توانید به راحتی با این مجموعه، مهارت مکالمه را همراه با لهجه امریکن فرابگیرید. هر ۳ قسمت این مجموعه دارای فایل ویدیویی و فایل صوتی (MP3) می باشند اما تنها قسمت Health، Home and Community دارای کتاب الکترونیکی (PDF) می باشد که شامل Audio Script و Work Book است. پاسخ تمامی تمرینات موجود در کتاب کار، در انتهای کتاب قرار دارد.

Basic English skills are essential for U.S. immigrants. In this multimedia audio, video, and print package, Living Language utilizes a proven 1-2-3 approach for learning to speak, read, and write in English. The series consists of three thematic programs. Everyday Life teaches basic communication skills, from asking for directions to opening a bank account.
English for New Americans, a series of language-learning programs from Living Language. English for New Americans will greatly improve your ability to speak and understand "real" American English. The complete course consists of this one 60-minute videocassette and one 60-minute cassette. The English for New Americans program uses an immerion approach, so you'll be using English from the start, just as you would in real life. the program provides you with the tools you'll need-vocabulary, phrases, and basic grammar-to help you communicate in typical situations in the United States. A good dictionary is recommended for reference.

 

تصاویری از مجموعه: 

آموزش قدم به قدم مکالمه انگلیسی

آموزش مهارت مکالمه به صورت خودآموز

آموزش و تقویت مهارت مکالمه از ابتدا

بهترین آموزش تصویری زبان انگلیسی

تقویت مکالمه انگلیسی با لهجه امریکن

دانلود فیلم آموزش لهجه امریکایی

One thought on “دانلود فیلم تقویت مکالمه انگلیسی English for New Americans

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *