برترین و پرفروش ترین محصولات

 قابلیتهای اپلیکیشن جامع آموزش زبان دلفین (مخصوص اندروید)

شامل زبانهای مختلف از جمله : انگلیسی ، آلمانی، فرانسوی (در حال تکمیل) امکان دانلود، نصب و استفاده از محصولات آموزشی متنوع از زبانهای مختلف. با قابلیت هایلات هوشمند، متن ها را همراه با صوت آنها به راحتی و بدون سردرگمی مطالعه کنید.  پشتیبانی قوی و بروزرسانی های متعدد همراه با دو اپلیکیشن مجزا دیکشنری و جعبه لایتنر نمایش دیکشنری (انگلیسی به فارسی، انگلیسی به انگلیسی) با زدن روی هر کلمه و امکانات بی شمار دیگر… برای اطلاعات بیشتر و نصب رایگان این اپلیکیشن بر روی دکمه زیر کلیک کنید : هم اکنون رایگان نصب کنید

آموزش مقدماتی انگلیسی


 

 

آموزش انگلیسی اندرویدpack-kamel pack-film آموزش مکالمه انگلیسی به فارسی

 

text
sticky-head-tests sticky-head-kudakan
teofl pack-kudakan
ielts  
telegram-german telegram-story

دانلود فیلم آموزشی مهارت تلفظ Pronunciation Tips – BBC Learning English

توسط | تیر ۳, ۱۳۹۴

نحوه تلفظ کلمات انگلیسی

فیلم آموزشی Pronunciation Tips – BBC Learning English، یکی از مجموعه های ویدیویی کامل آموزش و تقویت مهارت تلفظ می باشد. این مجموعه دارای ۴۵ قسمت می باشد، که مدرس زبان انگلیسی تمام نکات لازم برای داشتن مهارت اسپیکینگ (Speaking) خوب را برای شما عنوان می کند. آموزش این مجموعه به این صورت می باشد که: ابتدا طرز تلفظ تمامی حروف انگلیسی را به شما آموزش می دهد، و بعد کلماتی که این حروف ها در آنها به کاربرده شده را، برای شما بیان می کند. همچنین این مجموعه به شما آموزش خواهد داد که چطور لهجه خود را تغییر داده و مانند یک شخص انگلیسی زبان صحبت کنید. در واقع آموزش این مجموعه به صورت قدم به قدم می باشد و تمامی نکات لازم و ضروری و همچنین فنوتیک و تلفظ ها را به صورت زیرنویس برای شما عنوان می کند. هنگام آموزش، نحوه حرکت لب و دهان را همراه با ۲ دوربین همزمان و از زوایای مختلف به شما زبان آموزان عزیز نشان خواهد داد.

خرید فیلم آموزشی Pronunciation Tips – BBC Learning English
زبان و لهجه انگلیسی – بریتیش
توضیحات آموزش تلفظ حروف الفبای انگلیسی – ۴۵ قسمت – شامل تمام حروف
سطح همه سطوح
فرمت فایلها فیلم MP4 ، کتاب PDF
تعداد دی وی دی 1 DVD
قیمت ۱۲۵۰۰ تومان
خرید پستی 

پیشنهادات ویژه  

top-table

pack-talafoz

نحوه تلفظ حروف و واژگان، نقش موثری در داشتن یک مکالمه ( مهارت Speaking) خوب دارد. تلفظ حروف و لغات انگلیسی، یکی از مشکلاتی است که همیشه زبان آموزان با آن مواجه هستند، که البته این مجموعه می تواند به راحتی این مشکل را برطرف کند. اگر شما نتوانید کلمات را به درستی تلفظ کنید، هیچگاه نمی توانید به خوبی صحبت کنید و یک مکالمه خوب و صحیح داشته باشید. زیرا مخاطبی که با او در حال صحبت هستید، به خوبی متوجه منظور شما نخواهد شد و شاید به درستی پاسخ شما را ندهد. مجموعه فوق علاوه بر فایل ویدیویی، دارای فایل PDF نیز می باشد. فایل PDF مجموعه تمامی آموزش های موجود در فیلم را به صورت کتبی دارا می باشد. این مجموعه برای تمامی افراد (سطوح مبتدی تا پیشرفته) مناسب می باشد، چه افرادی که تازه شروع به یادگیری کرده اند و چه افرادی که انگلیسی را فراگرفته اند و می خواهند آن را تقویت کنند. این مجموعه محصول شبکه BBC Learning English است و لهجه آن نیز بریتیش (British) می باشد.

Good pronunciation is very important for good spoken communication. However you do not have to speak like a native English speaker to have good pronunciation.

There are many different natural varieties of English pronunciation in Britain and around the world. The activities and resources in this part of the site are designed to give an introduction to certain features of standard southern British English pronunciation.

There is a system of symbols for writing the sounds of English. We have a guide to these symbols and also videos to show how to pronounce each of the sounds.There are also activities to practise identifying the difference between certain sounds which may sound similar.

 

تصاویری از مجموعه: 

روش تلفظ حروف انگلیسی

دانلود فیلم آموزشی مهارت تلفظ

تلفظ لغات انگلیسی

تلفظ صحیح جملات انگلیسی

تلفظ حروف صدادار در انگلیسی

برنامه تلفظ لغات انگلیسی

 

3 thoughts on “دانلود فیلم آموزشی مهارت تلفظ Pronunciation Tips – BBC Learning English

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *