برترین و پرفروش ترین محصولات

 قابلیتهای اپلیکیشن جامع آموزش زبان دلفین (مخصوص اندروید)

شامل زبانهای مختلف از جمله : انگلیسی ، آلمانی، فرانسوی (در حال تکمیل) امکان دانلود، نصب و استفاده از محصولات آموزشی متنوع از زبانهای مختلف. با قابلیت هایلات هوشمند، متن ها را همراه با صوت آنها به راحتی و بدون سردرگمی مطالعه کنید.  پشتیبانی قوی و بروزرسانی های متعدد همراه با دو اپلیکیشن مجزا دیکشنری و جعبه لایتنر نمایش دیکشنری (انگلیسی به فارسی، انگلیسی به انگلیسی) با زدن روی هر کلمه و امکانات بی شمار دیگر… برای اطلاعات بیشتر و نصب رایگان این اپلیکیشن بر روی دکمه زیر کلیک کنید : هم اکنون رایگان نصب کنید

آموزش مقدماتی انگلیسی


 

 

آموزش انگلیسی اندرویدpack-kamel pack-film آموزش مکالمه انگلیسی به فارسی

 

text
sticky-head-tests sticky-head-kudakan
teofl pack-kudakan
ielts  
telegram-german telegram-story

دانلود کامل ترین دوره آموزش زبان انگلیسی New Headway (ویرایش سوم)

توسط | مهر ۲۰, ۱۳۹۴

دانلود کتاب های هدوی ویرایش سوم

کتاب های c، یکی از کامل ترین دوره آموزش زبان انگلیسی می باشد که در بسیاری از موسسات آموزش زبان انگلیسی تدریس می شود. کتاب های هدوی در قالب ۶ سطح آموزشی برای زبان آموزان و علاقه مندان به یادگیری زبان انگلیسی فراهم گردیده است. آموزش این مجموعه به صورت گام به گام و همراه با تمامی نکات کامل زبان انگلیسی می باشد. همچنین نحوه آموزش این مجموعه، برگرفته از جدیدترین متد آموزشی روز دنیاست. مجموعه فوق برای تمامی سطوح (مبتدی – متوسط – پیشرفته) مناسب می باشد. همه کسانی که به زبان انگلیسی علاقه مند هستند و قصد دارند که این زبان را به صورت کامل و حرفه ای بیاموزند، این مجموعه را تهیه نمایند. مجموعه ای که در اختیار دارید ویرایش سوم می باشد.

ویرایش جدید کتاب های Headway بر روی سایت قرار گرفت. برای دانلود اینجا را کلیک کنید.

خرید کتاب های New Headway
زبان و لهجه انگلیسی – بریتیش
توضیحات ویرایش سوم – همراه با متن فایل های صوتی
سطح مبتدی تا پیشرفته
فرمت فایلها نرم افزار – فایل صوتی MP3 – کتاب الکترونیکی PDF
تعداد دی وی دی 1 DVD
قیمت ۱۲۵۰۰ تومان
خرید پستی 

پیشنهادات ویژه  

top-table

از آنجایی که این مجموعه در بسیاری از آموزشگاه های زبان انگلیسی کشور آموزش داده می شود، بسیاری از مردم و زبان آموزان با آن آشناییت دارند. به همین دلیل است که این کتاب بسیار محبوب و موردپسند بسیاری از زبان آموزان است. یکی از مزیت هایی که این مجموعه دارا می باشد، این است که منابع آموزشی زیادی در کنار این مجموعه قرار دارد که به یادگیری بهتر و سریعتر زبان آموزان کمک می کند. این مجموعه علاوه بر تقویت مکالمه انگلیسی، تمامی مهارت های زبان آموزان را تقویت می کند.

این مجموعه دارای Student Book – Work Book – Teacher's Book – Teacher's Resource Book – Test Book می باشد. تمامی این کتاب ها در کنار کتاب اصلی (کتاب دانش آموز) کمک بزرگی به زبان آموزان خواهد کرد. در انتهای کتاب های این مجموعه لیست لغات ضروری، توضیح کامل گرامر زبان انگلیسی مربوط به سطح، افعال بی قاعده، تلفظ حروف صدادار و بی صدای انگلیسی و متن فایل های صوتی وجود دارند. همچنین این مجموعه دارای فایل های نرم افزار، PDF و MP3 می باشد. دوره کامل کتاب های نیو هدوی دارای لهجه بریتیش (British) و از انتشارات آکسفورد (Oxford) می باشد.

 

 • Streamlined units, now at eight pages. They are easy to navigate, with clearly divided sections.
 • Fresh modern design, with an emphasis on maximum clarity on the page.
 • Every aspect of the previous edition has been reviewed. There are small changes to make activities run more smoothly, as well as major changes to text and topic.
 • The clear, systematic, effective grammar syllabus has been retained, but has been modified where necessary for even greater clarity.
 • Grammar Spots highlight key areas, getting students to analyse form and use.
 • Up-to-date texts with global appeal reflect changing trends and the use of English worldwide.
 • Challenging reading and listening texts from a variety of authentic sources develop comprehension skills and integrate speaking practice, usually personalised.
 • Writing now has a separate section at the back of the book, with a fuller syllabus, providing models and follow-up activities.

 

دانلود

رمز عبور برای تمام فایلها languagedownload.ir می باشد.

تصاویری از مجموعه:

فایل نرم افزار مجموعه headway

دانلود کتاب های آموزش زبان انگلیسی

دانلود کتاب های صوتی آموزش زبان انگلیسیدانلود کتاب های آموزش مکالمه انگلیسی

دانلود رایگان کتاب های آموزش انگلیسی

دانلود آموزش دوره مبتدی زبان انگلیسی

 

2 thoughts on “دانلود کامل ترین دوره آموزش زبان انگلیسی New Headway (ویرایش سوم)

 1. محسن

  بسیار متشکرم هیچجا به این کاملی این کتاب برای دانلود وجود نداشت

  Reply
 2. آروین سیدعلیخانی

  سلام . کمی حجم کتاب هاتون رو بیارین پایین.ممکن است کسانی که اینترنت کم سرعت دارند نتوانند دانلود کنند. ولی با این حال کتاب هاتون خوب بود. تشکر……

  Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *