برترین و پرفروش ترین محصولات

 قابلیتهای اپلیکیشن جامع آموزش زبان دلفین (مخصوص اندروید)

شامل زبانهای مختلف از جمله : انگلیسی ، آلمانی، فرانسوی (در حال تکمیل) امکان دانلود، نصب و استفاده از محصولات آموزشی متنوع از زبانهای مختلف. با قابلیت هایلات هوشمند، متن ها را همراه با صوت آنها به راحتی و بدون سردرگمی مطالعه کنید.  پشتیبانی قوی و بروزرسانی های متعدد همراه با دو اپلیکیشن مجزا دیکشنری و جعبه لایتنر نمایش دیکشنری (انگلیسی به فارسی، انگلیسی به انگلیسی) با زدن روی هر کلمه و امکانات بی شمار دیگر… برای اطلاعات بیشتر و نصب رایگان این اپلیکیشن بر روی دکمه زیر کلیک کنید : هم اکنون رایگان نصب کنید

آموزش مقدماتی انگلیسی


 

 

آموزش انگلیسی اندرویدpack-kamel pack-film آموزش مکالمه انگلیسی به فارسی

 

text
sticky-head-tests sticky-head-kudakan
teofl pack-kudakan
ielts  
telegram-german telegram-story

دانلود فیلم آمادگی آزمون آیلتس The Official Cambridge Guide to IELTS

توسط | مرداد ۶, ۱۳۹۴

آموزش مهارت آیلتس در خانه

مجموعه The Official Cambridge Guide to IELTS، یکی از مجموعه های آمادگی برای آزمون آیلتس می باشد. مجموعه های زیادی برای راهنمایی و همچنین آموزش نکات مهم و کلیدی، صرفا جهت این آزمون فراهم شده اند. آزمون آیلتس و یا آزمون های دیگر زبان انگلیسی را همانند کنکور سخت نگیرید، زیرا این آزمون ها ساده تر و راحت تر از آن چیزی است که شما انتظارش را دارید. هر زبان آموزی قبل از اینکه قصد شرکت در آزمون آیلتس را داشته باشد، باید حتما دانش پایه و عمومی زبان انگلیسی را بیاموزد. زیرا بدون دانش پایه هیچگاه نمی توانید تمامی مهارت های زبان انگلیسی را کسب کنید و در نتیجه در این آزمون موفق نخواهید شد، حتی اگر بسیاری از مجموعه هایی از این قبیل را مطالعه کرده باشید. تمامی آزمون ها و مطالب مربوط به تقویت مهارت ها توسط طراح برجسته سوالات آزمون آیلتس نوشته شده است. مجموعه فوق دارای فایل های ویدیویی، PDF و MP3 می باشد. فایل ویدیویی این مجموعه، مصاحبه با زبان آموزان است برای تقویت مهارت Speaking بسیار مناسب است. این مجموعه، محصول موسسه کمبریج (Cambridge) می باشد.

خرید مجموعه The Official Cambridge Guide to IELTS
زبان و لهجه انگلیسی – بریتیش
سطح آزمون آیلتس IELTS
فرمت فایلها  فایل های ویدیویی، PDF و MP3
تعداد دی وی دی 1 DVD
قیمت ۹۵۰۰ تومان
خرید پستی 

پیشنهادات ویژه  

top-table

pack-talafoz

این مجموعه یکی از بهترین منابع برای آمادگی آزمون آیلتس بشمار می رود. این مجموعه طوری طراحی شده است که هدف آن افزایش نمره و بالا بردن سطح زبان آموز می باشد. آزمون های این مجموعه، بر اساس آزمون های سال های قبل می باشد، به ویژه آن قسمت از آزمون که اکثر زبان آموزان با آن مشکل داشتند و قادر به پاسخگویی آن نبودند. این مجموعه دارای تکنیک ها و بسیاری از نکات مهم زبان انگلیسی می باشد. آزمون های این مجموعه به گونه ای طراحی شده است که زبان آموز را کاملا با محیط و سوال های آزمون IELTS آشنا می کند و به او این اجازه را می دهد که قبل از رفتن به سر جلسه آزمون واقعی، یکبار قبل از شروع آزمون، آن را در منزل تجربه کند.

تمرین هایی که در این مجموعه وجود دارند، باعث تقویت مهارت زبان انگلیسی به بهترین صورت می شوند. این مجموعه برای افرادی که قصد دارند در منزل و به صورت خودآموز مطالعه کنند، بسیار مناسب می باشد. علاوه بر زبان آموزان، معلمان نیز می توانند از این مجموعه برای تقویت هر چه بهتر مهارت های خود، استفاده کنند. تمام مطالب و اطلاعات موجود در این مجموعه برای تمامی سطوح مناسب می باشد. این مجموعه دارای پاسخ آزمون ها و تمرین ها و همچنین دارای متن فایل صوتی در انتهای کتاب می باشد.

The Official Cambridge Guide to IELTS is THE definitive guide to IELTS. It focuses on skills development and test-taking strategy to help you maximise your band-score. Exercises are based on research into real IELTS candidates' exam answers – and the mistakes they make, so that you don't make the same ones! Packed with solid advice, this practical guide develops your language and explains how to tackle each part of the exam. Real practice tests ensure that you are completely familiar with the exam and are able to perform with confidence. Videos of the Speaking test give you a head start in a part of the exam which is tricky to prepare. Choose The Official Cambridge Guide to IELTS and be confident that you have the most authoritative preparation available for this life-changing exam.

 

 

تصاویری از مجموعه:

برای آیلتس چه بخوانیم

تقویت مهارت آزمون آیلتس از پایه

خرید کتابهای آیلتس

دانلود خودآموز آیلتس

دانلود کتاب آیلتس کمبریج

دانلود منابع آیلتس

One thought on “دانلود فیلم آمادگی آزمون آیلتس The Official Cambridge Guide to IELTS

  1. hamid

    خیلی عالی بود دست شما درد نکنه.
    خیلی به اینا احتیاج داشتم

    Reply

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *