برترین و پرفروش ترین محصولات

 قابلیتهای اپلیکیشن جامع آموزش زبان دلفین (مخصوص اندروید)

شامل زبانهای مختلف از جمله : انگلیسی ، آلمانی، فرانسوی (در حال تکمیل) امکان دانلود، نصب و استفاده از محصولات آموزشی متنوع از زبانهای مختلف. با قابلیت هایلات هوشمند، متن ها را همراه با صوت آنها به راحتی و بدون سردرگمی مطالعه کنید.  پشتیبانی قوی و بروزرسانی های متعدد همراه با دو اپلیکیشن مجزا دیکشنری و جعبه لایتنر نمایش دیکشنری (انگلیسی به فارسی، انگلیسی به انگلیسی) با زدن روی هر کلمه و امکانات بی شمار دیگر… برای اطلاعات بیشتر و نصب رایگان این اپلیکیشن بر روی دکمه زیر کلیک کنید : هم اکنون رایگان نصب کنید

آموزش مقدماتی انگلیسی


 

 

آموزش انگلیسی اندرویدpack-kamel pack-film آموزش مکالمه انگلیسی به فارسی

 

text
sticky-head-tests sticky-head-kudakan
teofl pack-kudakan
ielts  
telegram-german telegram-story

دانلود کتاب تقویت واژگان زبان انگلیسی English Vocabulary Organiser

توسط | تیر ۲۲, ۱۳۹۴

لغات ضروری برای آیلتس

مجموعه English Vocabulary Organiser، یکی از مجموعه های خوب آموزش و تقویت لغات زبان انگلیسی می باشد. این مجموعه دارای ۱۰۰ درس آموزشی می باشد که هر درس شامل ۲ صفحه می باشد. آموزش تمامی دروس این مجموعه همراه با انجام تمرینات می باشد.  این مجموعه تنها دارای فایل PDF (کتاب الکترونیکی) می باشد که سعی دارد با انجام تمرینات شما را وادار به جستجو به دنبال معانی لغات بکند که این امر باعث می شود شما بزودی تعداد زیادی از کلمات انگلیسی را یاد بگیرید. همچنین این شیوه و روش از آموزش علاوه بر یادگیری سریع، باعث می شود که کلمات و لغات برای همیشه در ذهن شما باقی بماند.

پیشنهادات ویژه  

top-table

pack-talafoz

موضوعات این مجموعه، مربوط به لغات و کلماتی است که در طول روز با آنها سروکار دارید. در واقع این مجموعه دارای واژگان رایج و پرکاربرد می باشد که قطعا تمامی زبان آموزان به یادگیری و تقویت آن احتیاج دارند. این مجموعه دارای پاسخ تمام تمرینات در انتهای کتاب می باشد، که شما می توانید بعد از انجام تمرینات با نگاه کردن به پاسخ های موجود در کتاب، آنها را با پاسخ های خود مقایسه کنید. در واقع از این طریق می توانید میزان یادگیری خود را بعد از آموزش و انجام تمرین های هر درس بررسی کنید. یادگیری لغات این مجموعه به شما زبان آموزان عزیز کمک می کند که برای داشتن آزمونی موفق آماده باشید.

همچنین مجموعه فوق به بررسی نحوه تشکیل و ریشه یابی لغات زبان انگلیسی می پردازد. یادگیری چگونگی ریشه یابی و نحوه تشکیل واژه انگلیسی، در درک و به خاطر ماندن واژگان نقش مهم و اساسی دارد. علاوه بر موارد گفته شده، این مجموعه دارای مثال های کاربردی و نکات کلیدی و مهم می باشد که می تواند به زبان آموزان در یادگیری بهتر کمک ویژه ای نماید. مجموعه فوق برای تمامی افراد در هر سطحی (مبتدی تا پیشرفته) که هستند، مناسب می باشد. شما با استفاده از این مجموعه می توانید سطح واژگان و مهارت های Speaking، Reading خود را تقویت کنید.

ENGLISH VOCABULARY ORGANISER is the most comprehensive vocabulary self-study book currently available. It organizes vocabulary into 100 topics and is the ideal book to recommend to all intermediate and upper level students. It will be invaluable to anyone preparing to take an English examination.

 

دانلود

رمز عبور برای تمام فایلها languagedownload.ir می باشد.

 

تصاویری از مجموعه:

واژه های ضروری برای آیلتسچ

کلمات کلیدی و مهم انگلیسی

کلمه ضروری انگلیسی

دانلود کلمات ضروری برای تافل

آموزش و تقویت کلمات زبان انگلیسی از صفر

دانلود مجموعه آموزشی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *