برترین و پرفروش ترین محصولات

 قابلیتهای اپلیکیشن جامع آموزش زبان دلفین (مخصوص اندروید)

شامل زبانهای مختلف از جمله : انگلیسی ، آلمانی، فرانسوی (در حال تکمیل) امکان دانلود، نصب و استفاده از محصولات آموزشی متنوع از زبانهای مختلف. با قابلیت هایلات هوشمند، متن ها را همراه با صوت آنها به راحتی و بدون سردرگمی مطالعه کنید.  پشتیبانی قوی و بروزرسانی های متعدد همراه با دو اپلیکیشن مجزا دیکشنری و جعبه لایتنر نمایش دیکشنری (انگلیسی به فارسی، انگلیسی به انگلیسی) با زدن روی هر کلمه و امکانات بی شمار دیگر… برای اطلاعات بیشتر و نصب رایگان این اپلیکیشن بر روی دکمه زیر کلیک کنید : هم اکنون رایگان نصب کنید

آموزش مقدماتی انگلیسی


 

 

آموزش انگلیسی اندرویدpack-kamel pack-film آموزش مکالمه انگلیسی به فارسی

 

text
sticky-head-tests sticky-head-kudakan
teofl pack-kudakan
ielts  
telegram-german telegram-story

دانلود مجموعه صوتی تقویت لغات زبان انگلیسی Executive Vocabulary

توسط | تیر ۱۵, ۱۳۹۴

خرید پستی مجموعه صوتی Executive Vocabulary

مجموعه Executive Vocabulary، یکی از مجموعه های صوتی آموزش و تقویت لغات پرکاربرد زبان انگلیسی می باشد. این مجموعه دارای ۱۲۵ فایل صوتی می باشد که تمامی لغات رایج و پرکاربرد را همراه با معنی آن برای شما بیان می کند. معنی این لغات به صورت توضیح مختصر می باشد، که به صورت واضح و صریح معنی لغات را برای شما زبان آموزان عزیز بیان می کند. یادگیری لغات و تقویت آن، برای شروع و یادگیری هر زبانی به عنوان اقدامات اولیه محسوب می شود. یعنی قبل از اینکه شما اقدام به یادگیری دیگر مهارت ها کنید، ابتدا باید با لغات و واژگان آن زبان آشنا شوید. همانطور که قبلا گفته شد، زبان آموزان باید ابتدا حداقل با کلمات پرکاربرد و رایج زبان مورد نظر آشنا شوند و همچنین تلفظ لغات را نیز فرابگیرند، بعد سراغ مراحل بعدی از یادگیری زبان مورد نظر بروند.

پیشنهادات ویژه  

top-table

pack-talafoz

souti

 به عنوان مثال؛ اگر بدون اینکه کلمات و واژگان زبان مورد نظر را فرابگیریم و بخواهیم مهارت لیسنینگ (Listening) خود را تقویت کنیم، از آن کتاب یا فایل صوتی که در اختیار داریم، چیزی یاد نخواهیم گرفت. زیرا اصلا متوجه مطالب و گفته های آن مجموعه نخواهیم شد. این مجموعه هم دقیقا همین هدف را دنبال می کند که شما را با لغات زبان انگلیسی آشنا کند، تا شما در دیگر مهارت های زبان انگلیسی به خوبی پیشرفت کنید.

این مجموعه تنها دارای فایل MP3 می باشد، در واقع آموزش آن به صورت صوتی می باشد. مجموعه فوق علاوه بر تقویت واژگان پرکاربرد و رایج زبان انگلیسی، مهارت لیسنینگ (Listening) را نیز تقویت می کند. شما با چندین بار گوش دادن به این فایل های صوتی، هر بار بیشتر سعی می کنید که به خوبی متوجه مطالب شوید و همین امر باعث می شود که شما با کلمات و جملات زبان انگلیسی بیشتر آشنا شوید و همزمان مهارت شنیداری خود را نیز تقویت کنید. در واقع با یک تیر، دو نشان بزنید.

Are you ready to take your communication skills and career to the next level?Then you need to Get the Executive Vocabulary Advantage!Executive Vocabulary is a downloadable audio and workbook program that will teach you the same Vocabulary Power Words that Executives and Leaders use to communicate at a higher level of success.

Unlike other vocabulary building programs, which are aimed at simply teaching you academic words and their definitions, Executive Vocabulary uses a unique process specifically designed to help you learn new, intelligent words that will help you portray an image of success.

And best of all, with Executive Vocabulary, you will be amazed at how quickly you learn new words and start seeing results. Most of our customers report seeing results in the first week!

 

دانلود

رمز عبور برای تمام فایلها languagedownload.ir می باشد.

نمونه فایل صوتی:

 

 

7 thoughts on “دانلود مجموعه صوتی تقویت لغات زبان انگلیسی Executive Vocabulary

  1. آذر

    اهل کامنت گذاشتن نیستم ولی نجلتم دادید. سایتتون شیک تمیز و پرمحتوا است. این رو الکی نمیگم. کارم همینه. ادامه بدید که عالی هستید. انقدر فونتتون قشنگه که با نوشتن حال می کنم

    Reply

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *