دانلود مجموعه آموزش گرامر (حروف اضافه) Test Your Preposition

توسط | مرداد ۳, ۱۳۹۴

آموزش تکنیک های حروف اضافه در خانه

مجموعه Test Your Preposition، یکی از مجموعه های آموزش و تقویت گرامر در زمینه حروف اضافه می باشد. این مجموعه دارای ۵۰ آزمون می باشد که هر کدام از این آزمون ها، تمام مبحث های حروف اضافه را به شما آموزش می دهند. انجام دادن آزمون ها خود به تنهایی باعث تقویت گرامر شما در زمینه حروف اضافه می شود، زیرا با انجام دادن آزمون ها متوجه می شوید که هر حرف اضافه در کجا و چه موقعیتی قرار می گیرد. این کتاب، برای تقویت گرامر در مبحث حروف اضافه بسیار مناسب می باشد. زبان آموزان همیشه یادگیری حروف اضافه را دست کم می گیرند و فکر می کنند که یادگیری آن آسان می باشد. اما وقتی با سوال تستی (چهارگزینه ای) مواجه می شوند، آنجاست که متوجه می شوند چیزی از این قسمت، از مبحث زبان نمی دانند. لازمه ی یادگیری حروف اضافه، تکنیک ها و نکات مهمی است که باید یاد بگیرید. با داشتن این مجموعه، تمامی تکنیک ها و روش های آشنایی با تمامی نکات حروف اضافه را فراخواهید گرفت. این مجموعه را می توانید در منزل و بدون معلم هم مطالعه کنید و به نتیجه مطلوب و مورد نظرتان برسید.

پیشنهادات ویژه  

top-table

pack-kamel

pack-talafoz

مجموعه فوق دارای سوالات و آزمون هایی می باشد که با انجام دادن آنها به راحتی تمامی مطالب مربوط به حروف اضافه را فرا می گیرید. به عنوان مثال، اگر با سوال تستی مواجه شدید که هر ۴ پاسخ آن حروف اضافه بود، دیگر به راحتی می توانید به سوالات پاسخ دهید. تمامی آزمون های موجود در این مجموعه، دارای پاسخ در انتهای کتاب می باشند. این مجموعه برای سطوح متوسط و پیشرفته مناسب و از انتشارات Penguin English می باشد. مجموعه های زیادی برای یادگیری این مبحث وجود دارد، اما روش آموزش و تدریس قطعا متفاوت است. روش آموزش این مجموعه به صورتی است که با تنها ۱ بار مطالعه بادقت، به زودی تمام جزئیات موجود در مجموعه را فراخواهید گرفت و احتیاجی به صرف زمان بیشتر نیست. بعد از پاسخ به تمام سوالات هر آزمون، می توانید جواب های خود را با پاسخ نامه موجود در انتهای کتاب مقایسه کنید و میزان یادگیری خود را ارزیابی کنید.

Prepositions are relationship or directional words. They link the nouns, pronouns, verbs and phrases together in sentence. Without prepositions, it would be impossible to understand communication. For example, "I want go the mall get a dress prom." Perhaps, you might be able to decipher it, but it certainly wouldn't be too fun. Prepositions are short words (on, in, to) that usually stand in front of nouns (sometimes also in front of gerund verbs). Even advanced learners of English find prepositions difficult.

Prepositions are used before nouns, noun phrases or pronouns, connecting them to other words.

The best way to learn prepositions is to memorise their combinations. For example:  at school, written by, on Saturday.At first it seems difficult to learn them, but don't give up; the more you look at them, the easier it becomes.

 

دانلود

رمز عبور برای تمام فایلها languagedownload.ir می باشد.

تصاویری از مجموعه:

آموزش حروف اضافه از ابتدا

آموزش حروف اضافه در زبان انگلیسی

آموزش گرامر زبان انگلیسی (حروف اضافه)

کاربرد حروف اضافه در زبان انگلیسی

گرامر حروف اضافه انگلیسی

لیست کامل حروف اضافه انگلیسی

One thought on “دانلود مجموعه آموزش گرامر (حروف اضافه) Test Your Preposition

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *