برترین و پرفروش ترین محصولات

 قابلیتهای اپلیکیشن جامع آموزش زبان دلفین (مخصوص اندروید)

شامل زبانهای مختلف از جمله : انگلیسی ، آلمانی، فرانسوی (در حال تکمیل) امکان دانلود، نصب و استفاده از محصولات آموزشی متنوع از زبانهای مختلف. با قابلیت هایلات هوشمند، متن ها را همراه با صوت آنها به راحتی و بدون سردرگمی مطالعه کنید.  پشتیبانی قوی و بروزرسانی های متعدد همراه با دو اپلیکیشن مجزا دیکشنری و جعبه لایتنر نمایش دیکشنری (انگلیسی به فارسی، انگلیسی به انگلیسی) با زدن روی هر کلمه و امکانات بی شمار دیگر… برای اطلاعات بیشتر و نصب رایگان این اپلیکیشن بر روی دکمه زیر کلیک کنید : هم اکنون رایگان نصب کنید

آموزش مقدماتی انگلیسی


 

 

آموزش انگلیسی اندرویدpack-kamel pack-film آموزش مکالمه انگلیسی به فارسی

 

text
sticky-head-tests sticky-head-kudakan
teofl pack-kudakan
ielts  
telegram-german telegram-story

دانلود آموزش تصویری تلفظ حروف انگلیسی A B C Pronunciary

توسط | شهریور ۲۳, ۱۳۹۴

آموزش تلفظ حروف الفبای انگلیسی

مجموعه تصویری A B C Pronunciary، یکی از مجموعه های خوب آموزش تلفظ حروف انگلیسی می باشد. تلفظ یکی از موثرترین مهارت ها در داشتن مکالمه ای خوب است؛ زیرا اگر بتوانیم حروف و کلمات را به درستی تلفظ کنیم، می توانیم منظور و هدفمان را به راحتی به مخاطب منتقل کنیم. همچنین تلفظ صحیح و درست به داشتن لهجه نیز کمک می کند. اگر می خواهید به راحتی صحبت کنید، ابتدا باید با نحوه تلفظ صحیح حروف آشنا شوید، بعد از حروف با کلمات و بعد از اینها بتوانید طرز تلفظی که یاد گرفتید راهمراه با لهجه در جملات و مکالمات خود به کار ببرید. همچنین هنگامی که تلفظ صحیح کلمات انگلیسی را فراگرفتید، به راحتی می توانید علاوه بر انتقال صحیح گفته های خود به مخاطب، متوجه منظور مخاطب نیز شوید و از این طریق مهارت شنیداری خود را تقویت کنید.

پیشنهادات ویژه  

top-table

pack-talafoz

آموزش این مجموعه به این صورت می باشد که: تمامی حروف را به صورت مجزا تلفظ کرده و بعد از تلفظ صحیح حروف، مثالی از آن حروف را در قالب یک کلمه می آورد تا شما با آن مثال به طور کامل متوجه تلفظ صحیح حروف در قالب کلمه شوید. تلفظ تمامی حروف توسط شخصی صورت می گیرد که هنگام تلفظ، دوربین بر روی لب و دهان شخص متمرکز است تا زبان آموزان به راحتی نحوه تلفظ تمامی حروف را از نزدیک ببینند. این مجموعه به شما کمک می کند که به راحتی نحوه تلفظ حروف انگلیسی را فرابگیرید. هنگامی که شخص حروف را تلفظ می کند، حتی بی صدا و یا صدا دار بودن آن را نیز مشخص می کند که علاوه بر یادگیری تلفظ، صداها را نیز بشناسید. این مجموعه دارای فایل های ویدیویی و PDF می باشد، که فایل پی دی اف آن حاوی مطالب فیلم آموزشی خود مجموعه می باشد. همچنین مجموعه فوق، دارای متن فایل ویدیویی نیز می باشد.

ABC Pronunciary, an American English pronunciation dictionary, teaches the sounds of the alphabet in a logical and clear manner. Vowels, consonants, digraphs, blends and silent letters are presented with simplicity. A full description of the mouth formation, with word examples, is given for each sound. Practice sentences are included for reinforcement. This English-learning material is aimed at beginning-to-intermediate students, but it can benefit all who wish to improve their speaking abilities.In a group setting (a class), among friends or through self-study, ABC Pronunciary provides the tools for learning effective communication.

 

دانلود

رمز عبور برای تمام فایلها languagedownload.ir می باشد.

تصاویری از مجموعه: 

آموزش تلفظ حروف انگلیسی از ابتدا

آموزش تلفظ انگلیسی به صورت خودآموز

آموزش حروف انگلیسی با تلفظ

آموزش کامل تلفظ زبان انگلیسی

تلفظ حروف بی صدا

تلفظ حروف صدادار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *